/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Okleiny modyfikowane w ofercie JAF Polska

JAF Polska, Artykuł sponsorowany

Autor:
Źródło: JAF Polska, Artykuł sponsorowany
Data: 2011-06-15


Okleina modyfikowana to alternatywa dla oklein naturalnych. Charakteryzuje się 100% powtarzalnością wzoru usłojenia i koloru oraz posiadaniem warstwy ochronnej co przekłada się m.in. na większą wydajność.

Fot. JAF

Wbrew powszechnym opiniom, okleiny modyfikowane nie są nowością. Ich historia sięga lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Powodem zaistnienia tego rodzaju produktu była potrzeba rynku - klienci szukali wydajniejszej i powtarzalnej alternatywy dla forniru naturalnego. Każdy liść forniru podklejony jest flizeliną, co znacznie ułatwia pracę z materiałem. Podbarwienie flizeliny do koloru forniru sprawia, że warstwa ochronna nie jest widoczna nawet przy bardzo ostrych kątach.

Kierując się sygnałami od kontrahentów, firma JAF Polska przygotowała produkt, który sprosta potrzebom wyobraźni wymagającego klienta. - Priorytetowa cecha, która określa naszą okleinę jest jakość. Specjalnie stworzony międzynarodowy zespól ekspertów nadzoruje w sposób niezwykle rygorystyczny każdy z etapów procesu produkcji, aby każdy kto się u nas zaopatruje miał 100% pewność, iż dostaje towar reprezentujący najwyższy poziom. Przecież każdy z nas jest klientem i chce otrzymać produkt warty swojej ceny. - mówi Magdalena Andrearczyk, dyrektor w JAF Polska

Fot. JAFOferta oklein modyfikowanych oparto w głównej mierze na gatunkach, kolorystyce i usłojeniu o które pytali klienci. Firma zadbała również o komfort zakupów osób szukających inspiracji i innowacyjności. Przeglądając katalogi JAF Polska z okleinami nie sposób się oprzeć się wrażeniu, że zabieramy cząstkę duszy lasu do naszego domu.

W stałej ofercie JAF Polska znajduje się 30 wzorów oklein modyfikowanych. Gatunki najbardziej rozpowszechnione na polskim rynku utrzymywane są w stałej dużej ilości magazynowej, co pozwala na realizację zamówień złożonych przez klientów w przeciągu 24 godzin.

Naszą ofertę oparliśmy w głównej mierze na gatunkach, kolorystyce i usłojeniu o które pytali nas klienci. zadbaliśmy również o komfort zakupów ludzi szukających inspiracji i innowacyjności. Przeglądając nasze katalogi z okleina nie sposób się oprzeć się wrażeniu , ze zabieramy cząstkę duszy lasu do naszego domu.

- Okleina modyfikowana dostępna jest w ofercie koncernu JAF od dłuższego czasu. Możemy pochwalić się wieloma prestiżowymi realizacjami. - informuje Magdalena Andrearczyk. - Jesteśmy dumni z tego, ze bardzo wielu zarówno klientów jak i projektantów zaufało poziomowi jaki reprezentuje nasza firma i pozwoliło nam być częścią ich sukcesu. Teraz chcemy być również współtwórcą Twojego - dodaje

 

Okleiny modyfikowane w ofercie JAF Polska (Zdjęcia: 3) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz