/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Składy Vox podsumowały wyniki finansowe

Składy Vox

Autor:
Źródło: Składy Vox
Data: 2011-02-09


Składy Vox podsumowały wyniki finansowe. Pod względem przychodów całej firmy rok 2010 był podobny do roku poprzedniego i sprzedaż wyniosła 232 mln złotych.

Fot. Vox

Największym popytem w Składach VOX cieszyła się stolarka drzwiowa, materiały podłogowe (panele i deski podłogowe) oraz płyty OSB. W tych grupach towarowych firma odnotowała największe wzrosty sprzedaży. Natomiast największe spadki Składy Vox miały w grupie produktów  ściennych.

„Czasy gorszej koniunktury w naszej branży, a przede wszystkim w budownictwie mieszkaniowym, którego wzrost jest  jednym z kluczowych czynników sukcesu naszej firmy, wykorzystujemy na wewnętrzne wzmocnienie organizacji oraz prace nad zapewnieniem naszym klientom obsługi na najwyższym poziomie – mówi Anna Struk Dyrektor Generalny. - W rok 2011 wkraczamy z dobrą kondycją firmy, z dopracowaną strukturą logistyczną  zapewniającą prawidłowe funkcjonowanie, również w słabszych dla rynku okresach.”

Składy VOX to firma z 18-letnią tradycją na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. W ponad 60 punktach sprzedaży na terenie całego kraju, obsługuje klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, sklepy i hurtownie. Od 2007 roku sieć poszerza swój zasięg poprzez otwieranie sklepów Majster, działających na zasadzie franczyzy. W ciągu 4 lat na mapie Polski pojawiło się aż 95 sklepów Majster.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz