/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Wyprzedaż mebli ogrodowych DLH

DLH

Autor: Szymon Gacki
Źródło: DLH
Data: 2010-07-02


Przydomowy ogród może stać się prawdziwą wizytówką właścicieli nieruchomości. To miejsce spędzania wolnego czasu, można i warto urządzić stylowo i komfortowo. Nadarza się ku temu doskonała okazja, ponieważ firma DLH Poland przygotowała dla klientów specjalne rabaty, dzięki którym można zaoszczędzić nawet 60%.

DLH iGarden FayDLH iGarden FayFot. DLH

Promocyjną wyprzedażą objęto wszystkie meble ogrodowe iGARDEN ©. Można wśród nich znaleźć meble prezentujące tradycyjny styl ale i takie bardzo nowoczesne. Wszystkie meble wykonano z niezwykle odpornych na warunki atmosferyczne materiałów – drewna Bangkirai, Teak, Akacji oraz z bardzo wytrzymałego petanu (technorattanu) doskonale imitującego wiklinę a nie posiadającego jej wad. Meble z takich materiałów można interesująco zestawić z zielonym otoczeniem i stylowo wkomponować w ogród.

Nasze meble ogrodowe charakteryzuje wytrzymałość, jakość,i stylistyka i użyteczność. Potwierdzają to nagrody Produkt Roku portalu ArchitekturaKrajobrazu.info, które w kategorii mebli ogrodowych otrzymaliśmy w 2008 i w 2009, zaś w tym roku ponownie jesteśmy nominowani. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi meblami w salonach sprzedaży w całej Polsce, tym bardziej, że na wyprzedaży każdy może znaleźć coś dla siebie, w bardzo atrakcyjnej cenie - mówi Szymon Gacki.
 
Wyprzedaż mebli DLH iGARDEN rozpoczyna się 1 lipca i potrwa do wyczerpania zapasów.

Wyprzedaż mebli ogrodowych DLH (Zdjęcia: 3)

DLH iGarden FayDLH iGarden NoelDLH iGarden Textiline

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA