/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Wspólna promocja na plus

Drewno w budownictwie i wyposażeniu wnętrz

Autor: Anna Sulej
Źródło: Drewno w budownictwie i wyposażeniu wnętrz
Data: 2009-10-28


Wortal Drewno.pl oraz wydawca magazynu „Drewno w budownictwie i wyposażeniu wnętrz” podejmują wspólne wyzwanie promowania drewna jako materiału budowlanego, który ma wyjątkowe właściwości estetyczne, ekologiczne oraz użytkowe.

Pierwszy numer nowego magazynu ukaże się w styczniu przyszłego rokuPierwszy numer nowego magazynu ukaże się w styczniu przyszłego rokuFot. Drewno w budownictwie i wyposażeniu wnętrz

Unikalna na polskim rynku wydawniczym publikacja "Drewno w budownictwie i wyposażeniu wnętrz" w nakładzie 12 000 egzemplarzy skierowana jest do osób aktywnie poszukujących nietuzinkowych rozwiązań: inwestorów budowlanych, architektów, projektantów, wykonawców oraz dystrybutorów materiałów budowlanych. Magazyn ma na celu dostarczanie wiedzy na temat walorów estetycznych, użytkowych, ekologicznych, jakimi charakteryzuje się drewno w aspekcie jego zastosowania w budownictwie. Do tej pory kwartalnik zaprenumerowało ponad 2 000 osób.

Na łamach stron kolorowego magazynu opisywane są najnowsze, dostępne na rynku rozwiązania, które w praktyce pozwalają uzyskać nietuzinkowe efekty architektoniczne, wizualne i estetyczne. W czasopiśmie znajdą Państwo także opisy produktów i ich zastosowania w praktyce: okna, drzwi, schody, podłogi, elewacje, domy, elementy architektury ogrodowej, place zabaw, sauny, konstrukcje drewniane, dachy, tarcice, drewno egzotyczne, tarasy oraz szereg produktów pomocniczych, takich jak chemia, czy też narzędzia i inny sprzęt montażowy.

Magazyn trafi do czytelników pod koniec roku 2009, a jego oficjalna premiera odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2010, w dniach 19-22 stycznia w Poznaniu. Już teraz można zaprenumerować darmowe wydanie elektroniczne oraz płatną wersję drukowaną. Drewno.pl oraz Wydawca kwartalnika zapraszają do skorzystania z jesiennego pakietu promocyjnego pod hasłem „Promuj drewno razem z nami”.

Drewno.pl to najstarszy i najpopularniejszy polski serwis internetowy branży drzewnej. Swoją działalność rozpoczął w 1998r. Codziennie aktualizowany, dostarcza bieżące informacje związane z szeroko pojętym rynkiem drewna w Polsce i na świecie.Codziennie serwis odwiedza kilka tysięcy użytkowników korzystających z naszych usług i szukających informacji związanych z drewnem.
 
Drewno.pl odwiedzany jest przez ok. 80 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie. Dzięki dużej liczbie odwiedzin realizowanych przez użytkowników związanych z branżą drzewną lub zainteresowanych wyrobami z drewna – Wortal stanowi doskonałe medium reklamowe dla tych wszystkich firm, których oferta skierowana jest do osób zajmujące się przetwórstwem drewna lub produkujących wyroby z drewna.

Współpraca internetowego lidera oraz debiutującej gwiazdy wśród mediów drukowanych jest naturalną drogą ku zwiększeniu zainteresowania drewnem, jako materiałem stanowiącym korzystną alternatywę dla innych, tradycyjnych materiałów budowlanych.

 

Zobacz także:


Prenumerata


Jesienna oferta specjalna – promuj drewno razem z nami


Oferta reklamy w magazynie
Oferta reklamy internetowej


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Czym można pokryć wiązary dachowe?

Konstrukcje wykonane z wiązarów dachowych można pokryć każdego rodzaju pokryciem dachowym: dachówką ceramiczną, dachówką cementową, blachodachówką, blachą trapezową, gontem papowym na pełnym odeskowaniu, trzciną, łupkiem, płytą obornicką i innymi rodzajami pokrycia.
Partner Szczecin

Partner Szczecin [2]Odpowiedz na ten komentarz2009-11-03 19:29:05

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA