/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Zginął Jan Okruch – były szef RDLP Lublin

Lasy Państwowe

Autor: Małgorzata Kołodziejczyk
Źródło: Lasy Państwowe
Data: 2009-06-08


Zginął Jan Okruch – były szef Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.

Jan Okruch, były dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie (w latach 1994-1997 oraz 2002- 2006), zginął tragicznie w wypadku samochodowym, do którego doszło w niedzielę w nocy (7 czerwca) w Rzewuszkach pod Sarnakami, w województwie mazowieckim.

Urodził się 25 lutego 1949 r w Narolu, w rodzinie leśnika. Po ukończeniu Technikum Leśnego w Krasiczynie, studiował na Wydziale Leśnym Akademii Rolniczej w Krakowie. Ukończył także Studia Podyplomowe z zakresu: produkcyjności lasu, organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem państwowym a także oceny i wyceny zasobów przyrodniczych.

Z Lasami Państwowymi związany był przez 36 lat zawodowego życia. W 1973 rozpoczął pracę jako adiunkt w Nadleśnictwie Narol; zdolny i energiczny - po kilku latach został zastępcą nadleśniczego w Nadleśnictwie Józefów. Od 1984r był nadleśniczym Nadleśnictwa Sarnaki, z którym związany był do końca swoje pracy zawodowej. W międzyczasie dwukrotnie pełnił funkcję dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie (łącznie przez 8 lat).


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz