DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

VIII edycja konkursu o tytuł "Dobroczyńca Roku".

Autor:
Źródło:
Data: 2005-02-11


Konkurs o tytuł "Dobroczyńca Roku" to największy program promujący dobroczynność i społeczne zaangażowanie firm w Polsce. Celem konkursu jest nagradzanie dobroczynności przedsiębiorców, popularyzowanie skutecznych form współpracy organizacji społecznych z firmami, akcji i programów charytatywnych, wolontariatu, aktywności obywatelskiej społeczeństwa.

W tym roku trwa kolejna ósma już, edycja konkursu o tytuł "Dobroczyńca Roku". Tradycyjnie nominacje w konkursie mogą składać fundacje i stowarzyszenia. Nominacje te mogą być składane w pięciu kategoriach:

-edukacja i oświata
-ekologia
-kultura i sztuka
-ochrona i promocja zdrowia
-pomoc społeczna

Tytuł przyznawany jest przedsiębiorstwom państwowym i prywatnym oraz fundacjom utworzonym przez firmy, wspierającym (niekoniecznie finansowo) działania organizacji pozarządowych. Tytuł przyznawany jest za działania zrealizowane w 2004 roku.

Po raz pierwszy w tej edycji firmy mogą samodzielnie zgłosić swoją nominację do tytułu "Dobroczyńca Roku 2004" w kategorii strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy na podstawie odrębnego wniosku nominacyjnego. W tej kategorii zostaną nagrodzone firmy, które prowadzą działania społeczne w sposób spójny, przejrzysty i otwarty, a ich aktywność społeczna nakierowana jest na konkretny, ważny cel i przynosi długotrwałe efekty.

Wnioski nominacyjne można składać do 14 lutego 2005. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi zaś w II połowie kwietnia 2005 r.

ZŁÓŻ WNIOSEK !


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz