/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Zmiana prezesa w Paged SA

Autor: dja
Źródło:
Data: 2008-12-11


Waldemar Czarnocki, prezes Paged SA, złożył rezygnację z pełnionej funkcji z dniem 10 grudnia 2008r. W swoim oświadczeniu podał, że powodem rezygnacji jest zbyt duże obciążenie obowiązkami w Grupie Paged.

Rezygnacja została przyjęta, a rada nadzorcza spółki na stanowisko prezesa powołała Daniela Mzyka. Waldemar Czarnocki będzie nadal pełnił funkcję prezesa zarządu Paged-Sklejka S.A. z siedzibą w Morągu (spółka zależna Paged SA).

Daniel Mzyk ma 30 lat, posiada wykształcenie wyższe; w latach 1998÷2001 studiował zarządzanie na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, a w 2005 roku ukończył studia International Business Management na Uniwersytecie w Bradford. Był uczestnikiem szeregu kursów i szkoleń, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, w zakresie ekonomii, informatyki i finansów. Kandydat programu CFA (Chartered Financial Analyst). Na przestrzeni ostatnich kilku lat pełnił funkcje zarządcze i nadzorcze w spółce publicznej YAWAL SA z siedzibą w Herbach oraz w kilku innych firmach działających w branży produkcyjnej, medialnej i finansowej; prowadził także własną działalność gospodarczą związaną z branżą komputerową. W okresie sierpień 2006÷kwiecień 2007 pracował w spółce Yu Zhong Fusion Consulting z siedzibą w Szanghaju na stanowisku konsultanta.

Obecnie D. Mzyk pełni funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Paged Meble SA oraz Członka Rady Nadzorczej Paged-Sklejka S.A. z siedzibą w Morągu.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz