/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Nowa grupa asortymentowa w ofercie Ro-Ma

Zakłady Narzędzi Skrawających Ro-Ma

Autor: Iwona Paczuska (opr. JR)
Źródło: Zakłady Narzędzi Skrawających Ro-Ma
Data: 2008-10-23


Ro-Ma poszerzyła zakres oferowanych produktów o piły tarczowe. Oferta pił tarczowych zawiera dwa rodzaje pił: do wielopił i stolarskie. Zakłady przygotowały szeroki zakres oferty pił do wielopił – pił tarczowych HM z nożami strugającymi. Dostępnych jest wiele wymiarów, z różnymi opcjami otworów, i różna ilością zębów.

Ro-Ma poszerzyła zakres oferowanych produktów o piły tarczoweRo-Ma poszerzyła zakres oferowanych produktów o piły tarczoweFot. Ro-Ma

 

Wśród tzw. pił stolarskich zdecydowano się na wprowadzenie czterech pozycji.

Pierwsza: piła tarczowa HM z redukcją odłupywania przeznaczona jest do cięcia wzdłużnego lub poprzecznego drewna naturalnego. Kolejna: piła tarczowa HM rozdzielcza przeznaczona jest do dobrej jakości cięcia do wszystkich rodzajów drewna, paneli z jednostronną powierzchnią furnirową lub z tworzywa sztucznego, do twardych tkanin, twardego papieru, jak również do płyt mineralnych. Trzecia piła z tego zakresu: piła tarczowa HM do formatowania przeznaczona jest do długich czasów pracy, do przecierania materiałów takich jak: drewno warstwowe, drewno prasowane, płyty wiórowe i płyty z włókna drzewnego oraz tworzywa sztuczne i płyty MDF z dwustronną powierzchnią z tworzywa sztucznego. Ostatnia pozycja w tym zakresie: piła tarczowa HM do laminatu przeznaczona jest do cięcia płyt wiórowych i stolarskich z dwustronną powierzchnią forniru lub tworzywa sztucznego, także do płyt wiórowych z powierzchnią poliestrową lub melaminową. Cięcie tą piłą pozwala uzyskać optymalną gładkość powierzchni przecierania.

Tak przedstawia się aktualna oferta pił tarczowych w Ro-Ma. Firma zapowiada jej dalsze poszerzanie, deklaruje także gotowość do realizacji zamówień specjalnych.

 

Ro-Ma Zakłady Narzędzi Skrawających Sp. z o.o. to wiodący producent pił do drewna w Polsce. Od 34 lat dostarcza Klientom produkty najwyższej jakości. Specjalizuje się w produkcji pił do drewna: taśmowych, stolarskich i szerokich tartacznych. W swej ofercie ma też wiele usług. W ubiegłym roku Spółka poczyniła szeroki zakres inwestycji w park maszynowy,  produkcja  narzędzi odbywa się w najnowocześniejszej fabryce w Europie Środkowo-Wschodniej.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA