Nowe drzwi w ofercie Sokółki

1973 Aufrufe
0 Kommentare
Alle Artikel

Nowe drzwi w ofercie Sokółki

Autor: UG Quelle: Sokółka Okna i Drzwi S.A. 1 min czytania
Modern- to nowa linia drzwi w ofercie firmy Sokółka Okna i Drzwi S.A. Są to drzwi wewnętrzne zarówno dla osób ceniących współczesny minimalizm jak i tych inspirujących się klasyką przy tworzeniu klimatu wnętrz.
Drzwi drewniane Modern
Drzwi drewniane Modernfot. Sokółka Okna i Drzwi S.A.
Drzwi drewniane Modern charakteryzują się nowoczesną, wyrafinowaną stylistyką. Duże przeszklenia i możliwość wyboru dwóch rodzajów okleiny naturalnej w jednym skrzydle sprawia, że nowe drzwi z Sokółki, wpisują się w aktualne trendy wzornictwa.

„Modern to produkty dla osób, dla których drzwi nie są tylko przejściem pomiędzy pomieszczeniami, ale stanowią ozdobę wnętrza. Naturalne materiały oraz proste formy stanowią o uroku nowej linii.”- komentuje Marcin Szymanowski Kierownik Działu Marketingu w firmie Sokółka.

Drzwi Modern występują w 13 typach, każdy dostępny w naturalnych okleinach: dąb, czereśnia, teak, venge i malowany w kolorze naturalnym z widocznym rysunkiem drewna. Producent pozwala na łączenie dwóch rodzajów okleiny, bez wpływu na cenę skrzydła.

War dieser Artikel interessant?

Vielen Dank für Ihre Bewertung!

Bleiben Sie auf dem Laufenden

Erhalten Sie die wichtigsten Nachrichten aus der Holzbranche direkt in Ihr E-Mail-Postfach.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Kommentare können nur von angemeldeten Benutzern hinterlassen werden. Anmelden

Fehler melden