/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Salony RuckZuck także w mniejszych miejscowościach

E.C.H.O. Communications

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. Communications
Data: 2008-05-19


Ogólnopolska sieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck z każdym miesiącem poszerza się o kolejne punkty handlowe. Zgodnie ze strategią rozwoju sieci nowe salony powstają nie tylko w dużych miastach, ale także w mniejszych miejscowościach...

Salon RuckZuck w WieluniuSalon RuckZuck w WieluniuFot. EC

W każdym województwie funkcjonuje już kilka, a czasem nawet kilkanaście sklepów RuckZuck. Na przystąpienie do Systemu Partnerskiego decydują się nie tylko przedsiębiorcy z dużych miast jak np. Wrocław, Szczecin, Kraków, ale także z mniejszych miasteczek liczących od 15 tysięcy mieszkańców.

Właściciele punktów handlowych RuckZuck w takich miejscach zazwyczaj nie muszą się zmagać z dużą konkurencją na rynku i sąsiedztwem kilku marketów ogólnobudowlanych. Natomiast mieszkańcy mają dostęp do szerokiego asortymentu podłóg i drzwi marki Classen, jednego z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie.

Z takich właśnie powodów na dołączenie do Systemu Partnerskiego RuckZuck zdecydował się w zeszłym roku Janusz Dudek, właściciel salonu w Wieluniu. - Działalność handlową prowadzę już od ośmiu lat, ale początkowo ograniczała się ona do stolarki otworowej, czyli okien i drzwi. Duże zainteresowanie klientów także innymi materiałami wykończenia wnętrz skłoniło mnie do skupienia się na asortymencie podłóg i drzwi wewnętrznych. Chciałem przy tym zaoferować moim klientom produkty renomowanej marki, dlatego też zdecydowałem się na działalność pod szyldem RuckZuck – wyjaśnia Janusz Dudek.

Salon RuckZuck w Wieluniu wyróżnia się na lokalnym rynku nie tylko bogatą ofertą produktów, ale także profesjonalną i kompleksową obsługą klientów. Przeszkolony personel sklepu pomoże nam dobrać odpowiednią podłogę lub drzwi oraz cały zestaw niezbędnych akcesoriów. Wybór odpowiednich modeli i wzorów ułatwia także duża i przejrzysta ekspozycja asortymentu, który jest na bieżąco wzbogacany o najnowsze wzory paneli laminowanych, podłóg drewnianych i modele skrzydeł drzwiowych.

Właściciel wieluńskiego salonu RuckZuck, chcąc dotrzeć do każdego mieszkańca miasta i okolic, inwestuje w reklamę. O sklepie informują m.in. bilbordy ustawione na terenie Wielunia, a już wkrótce na jego ulicach można będzie zobaczyć autobus miejski w biało – czerwonych barwach RuckZuck. Co istotne wszelkie działania promocyjne, jakie podejmują przedsiębiorcy, są wspierane przez centralę sieci. Więcej informacji na stronie internetowej www.ruckzuck.pl

 

RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek. Sieć RuckZuck oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami. Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności.

Salony RuckZuck także w mniejszych miejscowościach (Zdjęcia: 2)

Salon RuckZuck w WieluniuSalon RuckZuck w Wieluniu

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz