/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Połogi i drzwi - dokonać trafnego zakupu

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Autor: inf. prasowa (opr.JR)
Źródło: E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency
Data: 2008-01-28


Zakup paneli podłogowych i drzwi wewnętrznych to zazwyczaj inwestycja na lata. Ważne zatem, aby dokonać trafnego wyboru i nie narazić się przy tym na niepotrzebne nerwy czy rozczarowanie...

<font color=gray>W salonach RuckZuck <br>można wybierać spośród <br> bogatego asortymentu wzorów</font><font color=gray>W salonach RuckZuck <br>można wybierać spośród <br> bogatego asortymentu wzorów</font>

Na rynku dostępnych jest wiele punktów handlowych oferujących m.in. podłogi laminowane, drewniane oraz drzwi wewnętrzne. Jak wybrać najlepszy?

Bogaty asortyment
Każdy z nas ma inny pomysł na aranżację wnętrza, dlatego też warto wybrać sklep, który oferował będzie bogaty asortyment wzorów. Szeroki wybór podłóg i drzwi wewnętrznych znajdziemy w punktach handlowych sieci RuckZuck, największego w kraju dystrybutora podłóg laminowanych, drewnianych, skrzydeł drzwiowych oraz ościeżnic. Choć RuckZuck działa w Polsce dopiero od trzech lat, zdobył już uznanie wielu klientów, a sygnowana tą nazwą sieć sprzedaży prężnie się rozwija.
- Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli naprawdę zadowoleni z dokonanych zakupów, dlatego oddajemy do ich dyspozycji bardzo bogatą i konkurencyjną na rynku ofertę. Mogą wybierać spośród aż 140 wzorów podłóg oraz 19 kolekcji drzwi wewnętrznych – mówi Antoni Kornatowski, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci RuckZuck.

Profesjonalna obsługa
Samo bogactwo modeli i wzorów nie gwarantuje jednak trafnego i satysfakcjonującego zakupu. W kwestiach technicznych oczekujemy bowiem zazwyczaj wsparcia i fachowego doradztwa ze strony personelu sklepu. Ważne zatem, aby obsługa punktu handlowego, w którym chcemy dokonać zakupu, potrafiła jednocześnie wyczerpująco i w przystępny sposób odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania i wątpliwości.
- Klienci odwiedzający sklepy sieci RuckZuck często nie dysponują wiedzą techniczną na temat podłóg czy drzwi, dlatego też wszelkich niezbędnych informacji powinni udzielić im doradcy klienta. Osoby chcące dokonać zakupu w naszych sklepach zawsze mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanej ekipy oraz przyjazną atmosferę – zapewnia Antoni Kornatowski.

Transport we wskazane przez klienta miejsce
Decydując się na zakup paneli podłogowych lub drzwi wewnętrznych w wybranym punkcie handlowym, należy się wcześniej upewnić, że będziemy mogli skorzystać z transportu we wskazane przez nas miejsce. Dobra organizacja logistyczna gwarantuje szybką dostawę zakupionych materiałów – jest to szczególnie istotne wtedy, gdy zależy nam na czasie. Podłogi laminowane, drewniane i skrzydła drzwiowe zakupione w salonach sieci RuckZuck są zawsze szybko i bezpiecznie dowożone do klienta.

Fachowy montaż
Wybierając panele podłogowe lub skrzydła drzwiowe często zapominamy o końcowym etapie tej inwestycji, jakim jest montaż. Nad wyborem ekipy remontowo–budowlanej zastanawiamy się najczęściej dopiero wtedy, gdy zaczynamy remont. Samodzielne szukanie fachowych i godnych zaufania pracowników może potrwać dłużej niż byśmy się spodziewali. Warto zatem upewnić się wcześniej, czy sklep, w którym zakupimy podłogi i drzwi, będzie dysponował rekomendowaną ekipą montażową.
Kupując panele podłogowe i drzwi wewnętrzne warto skorzystać z oferty sprawdzonych dystrybutorów. Możemy wtedy liczyć na fachową i kompleksową obsługę, dzięki której zakupy będą przyjemnością, a nie koniecznością.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz