DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Nowy prezes Pagedu

Autor:
Źródło:
Data: 2007-07-26


Rada Nadzorcza Paged SA powołała Waldemara Czarnockiego na członka Zarządu - Prezesa Zarządu Paged SA. Nowy prezes rozpocznie pełnienie swojej funkcji od dnia 1 sierpnia b.r w ramach 2-letniej kadencji 2007-2008.

Obecnie pełniący funkcję Prezesa Zarządu Paged SA Krzysztof Bukowski został powołany na czas oznaczony - od dnia 21 czerwca 2007 r. do dnia 31 lipca 2007r., kiedy to wygaśnie jego mandat.

Waldemar Czarnocki ma 48 lat, wykształcenie wyższe techniczne (jest absolwentem Politechniki Białostockiej w Białymstoku - Wydział Elektryczny); ukończył liczne kursy z zakresu marketingu, księgowości zarządczej i controllingu oraz kanałów dystrybucji; posiada uprawnienia syndyka masy upadłościowej.
Od 1994 roku związany z fabryką sklejki w Morągu, gdzie w latach 1994-1996 pełnił funkcję Zarządcy przedsiębiorstwa państwowego Mazurskie Zakłady Przemysłu Sklejek w Morągu, zaś od 1996 roku - po prywatyzacji tych Zakładów - pełni funkcję Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego "Paged-Sklejka" Spółki Akcyjnej z siedzibą w Morągu.

Wcześniej (w latach 1987-1994) pracował w Bartoszyckim Przedsiębiorstwie Budowlanym w Bartoszycach oraz w UNITRA UNITECH w Warszawie - Zakład Bartoszyce (w latach 1985-1987). Ponadto w przeszłości pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej kilku spółek zależnych należących do grupy kapitałowej Paged.

Od 8 maja 2007r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Paged Handel SA z siedzibą w Warszawie, jednakże w przypadku przychylenia się przez sąd rejestrowy do prośby, z którą wystąpił Paged SA (jako spółka przejmująca) przy składanym wniosku w sprawie wpisu zmian w rejestrze przedsiębiorców KRS, i dokonania wpisu połączenia Paged SA i Paged Handel SA w dniu 31 lipca 2007r., mandat ten wygaśnie. Poza tym nie jest członkiem organów innych spółek kapitałowych.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz