DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Branża inwestuje w Kamiennogórskiej SSE

Autor: dja
Źródło: KSSE
Data: 2007-01-15


Trzy firmy związane z branżą drzewną i papierniczą wygrały w grudniu ubiegłego roku przetargi, w wyniku których uzyskają prawo do prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości (Dolnośląskie).

W Kamiennej Górze działać będzie firma Wilton Timber Products Poland Sp. z o.o. z Wrocławia (drzwi i okna), w Kowarach - producent programu ogrodowego Stelmet SA z Jeleniowa, natomiast w Piechowicach - Fabryka Papieru Piechowice SA.

Dotychczas na terenie strefy zainwestowały dotychczas producent mebli BO-WA-DE 2 Sp. z o.o. oraz spółka z niemieckim kapitałem Palgetrans Handel Transport Sp. zo.o. zajmująca się m.in. produkcja palet drewnianych.

Na terenie strefy pracuje ponad 3,5 tys. osób, a nakłady inwestycyjne wyniosły dotychczas miliard złotych. Jak poinformował prezes Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE) Marek Prokura, do tej pory zezwolenia na prowadzenie działalności na obszarze strefy wydano 39 firmom.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz