DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Certyfikat FSC dla BARTKA

Autor:
Źródło:
Data: 2006-02-15


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audit Przedsiębiorstwa „BARTEK” w miejscowości Ozorków. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-1775, obowiązujący w okresie od 9 lutego 2006 roku do 8 lutego 2011 roku.

Firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży drzewnej oferuje swoim klientom tarcicę, podłogi, konstrukcje dachowe, meble, elementy meblowe, drzwi, okna, ogrodzenia wyprodukowane z wysokiej jakości materiału certyfikowanego FSC. Podstawowe gatunki przetwarzane przez przedsiębiorstwo stanowią sosna i świerk. Wykwalifikowana kadra pracownicza w zakładach produkcyjnych (Ozorków, Miały) oraz składach budowlanych (Poznań, Łódź, Zgierz) zapewnia profesjonalną obsługę i spełnienie wymagań klientów.

Całość produkcji trafiająca obecnie na wymagający rynek krajowy jest dowodem na umiejętność dostosowania oferty oraz jakości i ceny do warunków i potrzeb odbiorców. Firma realizuje także zamówienia klientów hurtowych oferując możliwość dostarczenia materiału bezpośrednio pod wskazany adres.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz