DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Horeka Meble - nowa spółka zależna od Pagedu

Autor:
Źródło:
Data: 2005-10-05


BUK Ltd. z siedzibą w Wielkiej Brytanii objęła 100% udziałów w nowozałożonej spółce Horeka Meble Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Kapitał zakładowy spółki Horeka Meble wynosi 200,0 tys. zł. BUK Ltd. opłaci kapitał zakładowy spółki "Horeka Meble" ze środków własnych, traktując tę inwestycję jako długoterminową.

BUK Ltd. jest liderem na rynku brytyjskim w kontraktowej sprzedaży mebli do sieci hotelowych i gastronomicznych. BUK w swojej ofercie posiada również meble metalowe.

Przedmiotem działalności Horeka Meble Sp. z o.o. również będzie sprzedaż kontraktowa mebli m.in. do sieci hotelowych i gastronomicznych (w tym do restauracji i kawiarni) głównie na rynku polskim. Spółka ta zajmowała się będzie ponadto sprzedażą mebli za pośrednictwem internetu.

90% udziałów w kapitale i w głosach na zgromadzeniu wspólników spółki BUK posiada Polish Timber Products Ltd. z siedzibą w Wielkiej Brytanii. 100% udziałów Polish Timber Products posiada z kolei Paged Meble SA, spółka zależna w 99,45% od Paged SA.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz