/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
STOLARSTWO

Platforma Woodlove.to – dla kogo jest przeznaczona i jakie narzędzia oferuje? Poznaj ją bliżej!

Pfleiderer

Autor:
Źródło: Pfleiderer
Data: 2023-11-18


Każdy Stolarz czy Projektant nie raz zderzył się z mnóstwem problemów przy komunikacji z Klientem. Zwłaszzca wtedy gdy musiał wymienić się z nim setkami maili czy wiadomości, przekazywać różne dokumentacje, a także uzgadniać szczegóły realizacji, w efekcie czego robił się bałagan. Każdy Inwestor spotkał się z tym z brakiem fachowców w momencie kiedy ma przygotowane inspiracje, według których chce stworzyć pomieszczenie lub wyremontować obecne. Z powyższymi i innymi trudnościami pomoże Ci Platforma Woodlove.to, która stanowi udogodnienie zarówno dla Specjalistów, jak i Inwestorów! Jak wygląda to w praktyce? W jaki sposób może ona pomóc każdemu?

Platforma Woodlove.to – dla kogo jest przeznaczona i jakie narzędzia oferuje? Poznaj ją bliżej!Platforma Woodlove.to – dla kogo jest przeznaczona i jakie narzędzia oferuje? Poznaj ją bliżej!Fot. Pfleiderer

Czym jest Platforma Woodlove.to i dla kogo jest przeznaczona?

Woodlove.to to przede wszystkim miejsce, które zrzesza w sobie wszystkich tych, którzy interesują się tematyką wnętrzarską i działają w tej branży. Możesz na niej znaleźć Klientów, inspiracje, informacje o produktach zgodnych z oczekiwaniami, stworzyć plany realizacji projektu, moodboardy, komunikować się między sobą, odpowiadać na oferty czy je tworzyć i wiele więcej! Dla kogo jest ona kierowana?

Dzięki możliwości założenia dwóch kont, na Woodlove.to masz możliwość działania zarówno jako Inwestor (klient indywidualny), jak i Specjalista– gdy świadczysz usługi stolarskie, projektujesz lub masz po prostu firmę zajmującą się wnętrzarstwem.

Co w praktyce daje to obydwu stronom?

  • Możliwość trzymania całej dokumentacji w jednym miejscu.
  • Możliwość komunikowania się poprzez Platformę, bez konieczności stosowania innych komunikatorów.
  • Możliwość szybszego znalezienia Specjalisty (gdy jest się Inwestorem) lub szybszego znalezienia Inwestora- klienta (gdy jest się Specjalistą).

Jakie narzędzia znajdują się na Platformie?

Na Woodlove.to możesz skorzystać z szeregu różnych narzędzi, które ułatwiają tworzenie wnętrza od projektu po realizację. Z racji tego, że Platforma jest stale rozwijana i wzbogacana, w przyszłości będzie oferowała jeszcze więcej możliwości. Obecnie możesz wykorzystać w praktyce poniższe narzędzia.

Tablica inspiracji

Proste narzędzie, które ułatwia porządkowanie inspiracji i dodawanie ich do stworzonych tablic, by zwizualizować Specjaliście w jaki sposób chcesz zrealizować swoje pomieszczenia. W tablicach możesz tworzyć dodatkowe sekcje, by jeszcze bardziej uporządkować swoją wizję na dane wnętrza. Do dyspozycji masz inspiracje, które dostępne są na Platformie, ale również takie, które samodzielnie wgrasz z dysku, ze stron internetowych czy social mediów. W praktyce ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Moodboard

Masz już przygotowaną tablicę z gotowymi inspiracjami? Świetnie. Na podstawie kilku ulubionych możesz stworzyć moodboard, który pozwala Ci na zestawienie wybranych inspiracji i stworzenie kolażu. Dzięki temu na jednej grafice możesz zawrzeć główny motyw Twojego pomieszczenia czy zobaczyć, jak pasują do siebie poszczególne elementy.

Moje Projekty

Narzędzie, które pozwalą Inwestorowi na zgromadzenie wszystkich informacji o pomieszczeniu w jednym miejscu. Do swojego projektu możesz dodawać tablice, inspiracje, moodboardy, dokumenty, wizualizacje czy kluczowe aspekty, jak styl i metraż. Następnie możesz udostępnić swój projekt na Platformie czy wysłać go Specjaliście.

Plan realizacji

To niezwykle ważna funkcja, która pozwala Ci na stworzenie planu ze szczegółami i parametrami swojego wnętrza – by przełożyć inspiracje w rzeczywistość. Dzięki temu możesz dodawać zadania, modyfikować je, przypisywać zadania do konkretnych osób, umieszczać komentarze i dokumenty – monitorować całość procesów bez wychodzenia z domu. Z kolei, jeśli jesteś Specjalistą ta funkcja pomoże Ci w organizacji pracy, ponieważ wszystko dostępne jest w jednym miejscu, a komunikacja z Inwestorem jest ułatwiona i ograniczone do jednej Platformy.

Struktura 360

Zastanawiasz się nad kupnem materiałów o konkretnym dekorze lub chcesz pokazać propozycje Inwestorowi? Dzięki temu narzędziu, możesz zobaczyć wszystkie dostępne struktury i to, w jaki sposób będą one wyglądały, w zależności od kąta padania oświetlenia. Pozwala to bez wychodzenia z domu wybrać interesujący wzór na produkcie i przejść do dalszej realizacji.

Ofertowanie

Zarówno Inwestorzy, jak i Specjaliści mogą skorzystać z narzędzia jakim jest ofertowanie. Pozwala ono na wysyłaniu zapytań ofertowych do odpowiednich fachowców lub w drugą stronę odpowiadanie na nie przez Specjalistów. W tego rodzaju ofercie muszą się znaleźć przybliżone terminy realizacji, style, materiały itd. Dzięki temu obie strony w szybki i intuicyjny sposób są w stanie w jednym miejscu widzieć wszystkie zapytania ofertowe i komunikować się między sobą.

Przewodnik po platformie

Funkcja, która jest pewnym samouczkiem jak uzupełnić swój profil na  Woodlove.to i co ona oferuje. W przypadku gdy chcesz posiadać konto firmowe, warto uzupełnić wszelkie szczegóły, takie jak rodzaj działalności, preferowane pomieszczenia, style wnętrzarskie czy linki do social mediów. Warto dodać także przykładowe realizacje, pomoże to później potencjalnym Inwestorom na wybranie Twojej oferty. Onboarding to ułatwienie dla wszystkich stron, dzięki czemu Platforma i jej obsługa nie będą miały przed Tobą tajemnic!

Zarejestruj się już teraz!

Platforma Woodlove.to to świetne miejsce, dzięki któremu od inspiracji do realizacji przeprowadzisz cały projekt remontu czy aranżacji przestrzeni. Jeśli jeszcze nie posiadasz tam konta, to w tej chwili trwa promocja wzornicza, w której za darmo możesz otrzymać wzornik nowych produktów od marki Pfleiderer – cienkich blatów Ultrafit.

Co musisz zrobić? Wystarczy, że zarejestrujesz się na Platformie Woodlove.to, podasz kod drewno-ultra w miejscu z oznaczeniem kod specjalny, a my na podany przez Ciebie adres w profilu prześlemy wzornik. Sprawdź już teraz i poznaj wnętrzarski świat!

Liczba wyświetleń: 456


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA