/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
LEŚNICTWO

Karuzela leśnych stołków

Lasy Państwowe

Autor: oprac. dja
Źródło: Lasy Państwowe
Data: 2023-01-26


Dyrektor generalny Lasów Państwowych dokonał zmiany na stanowisku dyrektora RDLP Piła. Stanowisko szefa w Pile objął Bartosz Bazela, cztery miesiące wcześniej odwołany ze stanowiska dyrektora RDLP Toruń.

Karuzela leśnych stołkówKaruzela leśnych stołkówFot. Lasy Państwowe

24. stycznia pełniącym obowiązki Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile został Bartosz Michał Bazela. Bazela zastąpił Andrzeja Brusiło, który pełnił tę funkcje od maja 2020r. Bazela do końca września ubiegłego roku pełnił funkcję dyrektora RDLP Toruń, jednak niespodziewanie został odwołany, po czym został nadleśniczym Nadleśnictwa Włocławek (Więcej: https://www.drewno.pl/artykuly/12513,dyrektor-rdlp-w-toruniu-odwolany.html).

Z kolei na początku listopada ubiegłego roku, na stanowisko p.o. dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu powołany został Jarosław Molendowski (wcześniej nadleśniczy w Nadleśnictwie Brodnica). Zastąpił on Bartosza Pewniaka, który pełnił tę funkcję przez nieco ponad miesiące po odwołaniu Bazeli. Bartosz Pewniak jest w RDLP Toruń zastępcą dyrektora ds. Gospodarki Leśnej.

Liczba wyświetleń: 2386


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

czy to ma być poważne?

brak konkursów, można sądzić także, że nie ma tutaj żadnych obiektywnych przesłanek do zmian...

wysokie koszty "relokacji"...

kolejne stanowiska pt.pełniący obowiązki...
Czy można przyjąć, że jak zostają np.po. "dyrektorami" i p.o.nadleśniczymi to po kolejnych zmianach nie spadają z drabiny wynagrodzeń i nadal z naszych leśnych pieniędzy są finansowane ich stanowiska?
- myślę, że to powoduje swego rodzaju "lojalność"?

Nie to moje standardy.

Wrinks [185]Odpowiedz na ten komentarz2023-01-29 13:42:17

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA