/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Aleksander Kądziela zaprasza na spotkanie podczas targów Drema

Autor:
Źródło: AK Design
Data: 2022-09-13


Aleksander Kądziela, ekspert branży meblarskiej, autor książki "Tapiceruj! Jak stare graty przemienić w piękne meble", youtuber i nauczyciel rzemiosła zaprasza na spotkanie podczas targów DREMA 2022 w Strefie Wiedzy Drewno.pl

Aleksander Kądziela zaprasza na spotkanie podczas targów DremaAleksander Kądziela zaprasza na spotkanie podczas targów DremaFot. AK Design

Aleksander Kądziela to ekspert branży meblarskiej, mistrz tapicerstwa i renowator mebli. Jest m.in. biegłym rzeczoznawcą w zakresie mebli tapicerowanych i drewnianych oraz antyków. Audytorem linii i procesów technologicznych w dużych firmach z branży meblarskiej i doradcą w zakresie procesów technologicznych oraz procesów wdrażania prototypów do produkcji.

Założyciel Akademii Rzemiosła prowadzącej kursy, szkolenia, warsztaty i wykłady z zakresu tapicerstwa i renowacji mebli.

Szerszej publiczności znany jako youtuber prowadzący kanał Tapicer w Akcji i autor książki "Tapiceruj! Jak stare graty przemienić w piękne meble".

Spotkanie z Aleksandrem Kądzielą odbędzie się podczas poznańskich targów DREMA 2022 w Strefie Wiedzy Drewno.pl (pawilon nr 5, stoisko 45) w czwartek 15. września, w godzinach 10.00-15.00.

Więcej na www.aleksanderkadziela.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA