/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Targi DREMA już za miesiąc!

Autor:
Źródło: Grupa MTP
Data: 2021-08-17


Odliczamy dni do najbardziej wyczekiwanego wydarzenia w branży drzewnej i meblarskiej w Polsce! Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędą się w Poznaniu w dniach od 14. do 17. września 2021r. Targi DREMA to najlepsze miejsce do zakontraktowania komponentów i materiałów oraz zakupu maszyn i narzędzi do prowadzonej produkcji mebli.

Targi DREMA już za miesiąc! (fot. arch)Targi DREMA już za miesiąc! (fot. arch)Fot. Fotobueno

Ubiegłoroczna edycja targów DREMA spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem oraz oczekiwaniem, że w 2021 roku branża spotka się w tradycyjnej, stacjonarnej formule na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Jak będzie na DREMIE 2021?

-Siłą targów DREMA było i jest kreowanie przestrzeni spotkań na żywo i prezentacji najnowszych technologii dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Testowanie maszyn i linii technologicznych, możliwość dotknięcia i zobaczenia złożonych mechanizmów, porównania oferty różnych wystawców, czas na negocjacje – specyfiki DREMY nie sposób przełożyć na dostępne narzędzia online. Nie sposób też oddać klimatu spotkań i wydarzeń towarzyszących wystawi, dlatego robimy co w naszej mocy, aby mimo warunków pandemicznych utrzymać poziom i atrakcyjność wystawy – mówi Andrzej Półrolniczak, dyrektor Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA.

Targi DREMA już za miesiąc! (fot. arch)Targi DREMA już za miesiąc! (fot. arch)Fot. Fotobueno

Kluczowe organizacje i stowarzyszenia branżowe, izby gospodarcze oraz wystawcy wspólnie z organizatorami Targów DREMA stają na wysokości zadania, aby mimo wyjątkowej sytuacji, zadbać o wysoki poziom merytoryczny wydarzeń, przedstawić kompleksową ofertę dla przemysłu drzewnego i meblarskiego - od surowców, materiałów i komponentów do prekursorskich rozwiązań do produkcji mebli oraz zapewnić przestrzeń do owocnych spotkań biznesowych.

VI Ogólnopolski Kongres Meblarski, organizowany przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli dotyczył będzie zmian w zachowaniu konsumentów kupujących meble, konkurencyjności polskiej branży meblarskiej, a także na rozwoju personalnym pracowników branży. (Więcej na temat >>>)

Trzeciemu już Spotkaniu Kobiet Branży Meblarskiej towarzyszy hasło „Marka własna kluczem do sukcesu”. O wartości spotkania mówi rosnąca z roku na rok liczba zainteresowanych nim uczestniczek. Jedną z niewielu okazji, aby spotkać się i porozmawiać z ekspertami z różnych dziedzin związanych z obróbką i przetwórstwem drewna, zapoznać się z ofertą edukacji zawodowej, dokonać zakupu literatury fachowej czy specjalistycznych narzędzi do ręcznej obróbki drewna, a także zasięgnąć wiedzy o certyfikacji drewna będzie Strefa Wiedzy i Warsztatów organizowana przez portal Drewno.pl. W ramach strefy na zwiedzających czeka również wyjątkowe wydarzenie: Magia Drewna - Spotkanie Twórców. W drugiej edycji spotkania organizowanego przez Drewno.pl wezmą udział pasjonaci zajmujący się obróbką drewna, znani publiczności z mediów społecznościowych, w których dzielą się swoją twórczością i wiedzą. Przez wszystkie targowe dni odbywać się będą pokazy i prezentacje pracy z wykorzystaniem narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, ostrzenie narzędzi, prace stolarskie dla profesjonalistów i amatorów, rzeźbienie w drewnie.

Nie zabraknie też specjalnych stref pokazowych: DREMA Dzieciom, DREMA Tools, DREMA Hobby, DREMA Design, Innowacyjna Kuchnia, Tapicernia 4.0.

Przyciągające co roku uwagę zwiedzających, Mistrzostwa Polski we Wbijaniu Gwoździ odbędą się już po raz dwudziesty! Przez wszystkie dni targów będzie można podziwiać prace młodzieży zgłoszone do konkursu „Wyczarowane z Drewna” oraz unikatowe rowery z drewna, które powstały w ramach konkursu „Zbuduj rower z drewna”, organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Technologów Drewna Wydziału Leśnego i Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Na wszystkich imprezach organizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich obowiązują aktualne wytyczne i zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz władz państwowych, eventy zdobyły również znak „Bezpieczne targi” i odbywają się zgodnie z wytycznymi Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Podobnie jak w ubiegłym roku, udział w targach DREMA będzie wiązał się m.in. z bezdotykowym pomiarem temperatury z użyciem kamer termowizyjnych, wypełnieniem ankiety epidemiologicznej, dezynfekcją dłoni czy koniecznością zasłaniania ust i nosa. Osoby, u których zaobserwowane zostaną jakiekolwiek oznaki zakażenia, nie będą miały wstępu na teren targów. W układ stoisk przestrzeni wystawienniczych uwzględnione zostaną odpowiednio szerokie ciągi komunikacyjne pomiędzy stoiskami wystawienniczymi.

Najbardziej aktualne informacje dotyczące bezpieczeństwa wystawców i zwiedzających publikowane są na stronie www.drema.pl. Bilety na targi DREMA dostępne są wyłącznie online na platformie ToBilet.pl, na której czekają również bezpłatne karnety dla osób zawodowo związanych z branżą drzewną/meblarską.

Zapraszamy do Poznania na Targi DREMA od 14. do 17. września 2021r.!
Więcej informacji na stronach www.drema.pl

Liczba wyświetleń: 2376


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA