/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
MEBLARSTWO

Ogólnopolski Kongres Meblarski już we wrześniu podczas targów DREMA

OIGPM

Autor: oprac. red
Źródło: OIGPM
Data: 2021-08-13


15. września 2021 roku Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli zorganizuje już szóstą edycję Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego. Wydarzenie to odbędzie się w formie stacjonarnej w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, podczas targów DREMA.

Ogólnopolski Kongres Meblarski już we wrześniu podczas targów DREMA (fot. arch.)Ogólnopolski Kongres Meblarski już we wrześniu podczas targów DREMA (fot. arch.)Fot. D.Jabłoński

Po blisko roku organizowania wydarzeń w trybie online i hybrydowym, wracamy do tradycyjnej formy odbywania się eventów. Na jesieni branża meblarska spotka się na Ogólnopolskim Kongresie Meblarskim, który odbędzie się pod hasłem „Dekada wyzwań dla polskiej branży meblarskiej”.

O czym będziemy rozmawiać? Między innymi na temat współpracy nauki z biznesem, zmiany zachowań klientów a sprzedaży mebli w obliczu pandemii SARS-COV-2, utrzymaniu konkurencyjności polskiej branży meblarskiej na rynkach zagranicznych w najbliższej dekadzie.

Głównym celem wydarzenia jest przekazanie ważnej i aktualnej wiedzy pracownikom branży meblarskiej, która przyczynić ma się do rozwoju polskiej branży meblarskiej. Prelegentami kongresu corocznie są najwybitniejsze, charyzmatyczne osoby związane z sektorem. Poza wartością merytoryczną wynikającą z uczestnictwa w Kongresie, dodatkowo jest on doskonałą okazją do budowania swojej sieci kontaktów.

Przy tworzeniu programu Kongresu organizatorzy stale konsultują się z branżą meblarską w celu dopasowania agendy do rzeczywistych i nowych potrzeb uczestników, odpowiadających na aktualne zmiany rynkowe.

Jesienny Kongres Meblarski to wydarzenie zawierające panele dyskusyjne, prezentacje jak i inspirujące wykłady.

Termin: 15. września 2021r., godz. 9.30 – 15.00
Miejsce: Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie
Organizator: Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli
Współorganizator: Grupa MTP, Targi DREMA, Promedia
Partner Strategiczny: Bank Pekao S.A., AGGE Sp. z o.o.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA