/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
LEŚNICTWO

Tomasz Markiewicz Pełnomocnikiem Ministra Środowiska

Drewno.pl

Autor: oprac. red
Źródło: Drewno.pl
Data: 2020-06-15


1. czerwca Minister Środowiska Michał Woś powołał Tomasza Markiewicza na Pełnomocnika Ministra Środowiska do spraw analiz i monitoringu otoczenia prawnego leśnictwa w zakresie regulacji spoza prawa krajowego.

Tomasz Markiewicz Pełnomocnikiem Ministra ŚrodowiskaTomasz Markiewicz Pełnomocnikiem Ministra ŚrodowiskaFot. Lasy Państwowe

Tomasz Markiewicz, pełnił do niedawna funkcję dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu. Po tym jak na początku maja, bez podania przyczyn został odwołany z tego stanowiska, objął funkcję nadleśniczego Nadleśnictwa Łopuchówko. (W fotelu szefa RDLP Poznań zastąpiła go niezwiązana z Lasami Państwowymi Ewa Jedlikowska, która złożyła rezygnację po tym jak okazało się, że nie spełnia wymagań formalnych by pełnić tę funkcję. - Więcej na ten temat tutaj >>>).

Tomasz Markiewicz posiada tytuł doktora nauk leśnych. Funkcję dyrektora RDLP w Poznaniu pełnił od 2016r. Od 2013r. jest wiceprezydentem Union of European Foresters - europejskiej federacji skupiającej 25 organizacji leśników z 21 europejskich krajów.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA