/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
MATERIAŁY DREWNOPOCHODNE

Pfleiderer Group: Rezygnacja członków zarządu i rady nadzorczej

Pfleiderer Group

Autor: oprac. red
Źródło: Pfleiderer Group
Data: 2018-12-17


Pfleiderer Group poinormował o zmianach w zarządzie i radzie nadzorczej spółki. Rezygnacje złożyli Ivo Schnitz i Jason R. Clarke.

Pfleiderer Group: Rezygnacja członków zarządu i rady nadzorczejPfleiderer Group: Rezygnacja członków zarządu i rady nadzorczejFot. Pfleiderer

Ivo Schintz, członek zarządu spółki sprawujący funkcję dyrektora handlowego grupy, złożył w dniu dzisiejszym rezygnację ze skutkiem natychmiastowym. Ivo Schnitz do Pfleiderera dołączył w maju ubiegłego roku zastępując Wojciecha Gątkiewicza. W komunikacie brak jest informacji na temat przyczyn nagłej rezygnacji.

Rada nadzorcza spółki podjęła decyzję, że w miejsce odchodzącego nie powoła nowego członka zarządu. Funkcję dyrektora handlowego Grupy z dniem 1. stycznia 2019r. obejmie Stefan Zinn, aktualnie odpowiedzialny za obszar sprzedaży w segmencie zachodnim Grupy Pfleiderer. Obszar odpowiedzialności na tym stanowisku obejmie w szczególności sprzedaż w segmencie zachodnim, sprzedaż eksportową oraz marketing. Obowiązki dyrektora sprzedaży w segmencie wschodnim powierzone zostaną Grzegorzowi Kuleszy – członkowi zarządu Pfleiderer Polska Sp. z o.o., spółki zależnej od Pfleiderer Group SA.

Również w dniu dzisiejszym spółka otrzymała rezygnacją złożoną przez Jasona R. Clarke’a - członka rady nadzorczej spółki. Rezygnacja stanie się skuteczna z datą powołania przez walne zgromadzenie akcjonariuszy Pfleiderer Group nowego członka rady nadzorczej lub w przypadku braku powołania nowej osoby z dniem 14. lutego 2019r.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz