/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
RYNEK DREWNA

PIGPD zaprasza na targi WoodShow w Dubaju

Polska Izba Gospodracza Przemysłu Drzewnego

Autor: oprac. red
Źródło: Polska Izba Gospodracza Przemysłu Drzewnego
Data: 2015-12-14


Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego zaprasza do uczestnictwa w misji branżowej do Dubaju. Wyjazd jest powiązany z targami WoodShow, które odbywają się w dniach 4-6. kwietnia 2016 roku.

Targi WoodShow w Dubaju to największe wydarzenie branżowe w regionie Bliskiego WschoduTargi WoodShow w Dubaju to największe wydarzenie branżowe w regionie Bliskiego WschoduFot. Dubai WoodShow

Targi Dubai WoodShow to największe wydarzenie branżowe w regionie Bliskiego Wschodu, skupiające przedstawicieli branży drzewnej oraz przetwórstwa drewna z całego świata, a w szczególności nabywców z rejonu Zatoki Perskiej. Przyszłoroczne targi to już XI edycja tego wydarzenia i jest to niepowtarzalna okazja do pozyskania odbiorców dla polskich firm ze względu na ogromny wzrost zapotrzebowania na drewno w związku z inwestycjami związanymi z EXPO 2020. Obecność podczas  tego wydarzenia to szansa na zdobycie nowych rynków zbytu i nawiązania współpracy z partnerami z całego świata.

W ubiegłorocznych targach w Dubaju udział wzięło 227 wystawców, którzy swoją ofertę prezentowali w 7 pawilonach. Co ciekawe, odmiennie od branżowych targów europejskich prezentowała się struktura wystawców. Aż 40% stanowiła oferta dostawców drewna (tarcica, wyroby z drewna, drewno okrągłe). W dalszej kolejności znalazły się maszyny i narzędzia do obróbki drewna (17%); podłogi, sklejki, forniry (15%) oraz płyty drewnopochodne (15%). 

W 2015r. targi odwiedziło 10,5 tys profesjonalistów branży drzewnej reprezentujących 95 krajów. targach bierze udział kilkuset wystawców z blisko 100 krajów, głównie z Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Indii i Pakistanu.
 
Zakres oferty organizowanego przez PIGPD wyjazdu uwzględnia:

 • identyfikację, selekcję oraz weryfikację potencjalnych partnerów pod kątem organizacji spotkań B2B
 • spotkanie przed wyjazdem dotyczące aspektów biznesowych i kulturowych
 • przelot Warszawa-Dubaj-Warszawa
 • noclegi w pokojach jednoosobowych, śniadania i obiadokolacje
 • spotkania B2B z partnerami biznesowymi – szczegóły w programie
 • spotkanie z Dubajskim Klubem Dyplomatycznym – szczegóły w programie
 • obsługę logistyczną wyjazdu i opiekę na miejscu
 • wsparcie merytoryczne na miejscu, oraz tłumacza
 • organizacja wyjazdu do specjalnej strefy ekonomicznej
 • atrakcyjny program turystyczny
 • ubezpieczenie


W ramach misji przewidziana jest m.in. wizyta w specjalnej strefie ekonomicznej i spotkanie z władzami emiratu Ras Al Khaimah, przedstawiciele których opowiedzą o warunkach inwestowania i korzyściach jakie oferują dla firm.

Do pobrania:
Szczegółowy program wyjazdu
Karta zgłoszenia udziału

Zainteresowani proszeni są o dokładne wypełnienie załączników i odesłanie faksem lub drogą elektroniczną, co pozwoli nam precyzyjny dobór partnerów biznesowych.

W przypadku pytań, wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Biurem Izby:
Rafał Szefler tel.: 530 003 794 lub e-mail: rafal.szefler@przemysldrzewny.pl

PIGPD zaprasza na targi WoodShow w Dubaju (Zdjęcia: 2)

Targi WoodShow w Dubaju to największe wydarzenie branżowe w regionie Bliskiego WschoduTargi WoodShow w Dubaju to największe wydarzenie branżowe w regionie Bliskiego Wschodu

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA