DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

[+] Drewno na budowie

[+] Drewno wyposażenie domu

[+] Drewno ogrodowe

[+] Drewno wokół nas

[+] Chemia do drewna

[+] Materiały opałowe i uboczne

[+] Opakowania

[+] Drewno i półfabrykaty

[+] Akcesoria do produkcji mebli

[+] Maszyny i urządzenia do obróbki drewna

[+] Narzędzia tnące i wyposażenie pomocnicze

[+] Automatyka, informatyka

[+] Usługi związane z przerobem drewna

[+] BHP

[+] Biznes

Firma

PUNTA NARZĘDZIA

Kraj:Polska
Województwo:warmińsko-mazurskie
Powiat:Elbląg
Miejscowość:Elblag
Ulica:Rybna 16
Kod pocztowy:82-300
Osoba do kontaktu:Robert Malinowski
Telefon:+48 55 235-65-15
Faks:+48 55 618-20-20
Telefon komórkowy:609-318-016
Strona WWW:www.punta.com.pl
E-mail:
Maszyny stolarskie - narzędzia do CNC, obróbki drewna

Profesjonalnie wykonana obróbka drewna wymaga użycia sprzętu specjalistycznego, sprawdzonego w wielu ekstremalnych sytuacjach; zawsze niezawodnego, zapewniającego powtarzalność efektów końcowych. Firma PUNTA ma w swojej ofercie jedynie taki sprzęt. W kolejnych kategoriach znajdują się: maszyny stolarskie, frezy spiralne, piły do drewna, frezy trzpieniowe, wiertła do drewna, akcesoria CNC, uchwyty CNC, głowice do drewna, noże wymienne i narzędzia diamentowe do CNC. Słowem wszystko, co może być przydatne podczas obróbki drewna najwyższej jakości. Propozycja firmy PUNTA doskonale sprawdza się podczas kompleksowego wyposażenia warsztatu stolarskiego w narzędzia do CNC. Zebrane i szczegółowo opisane maszyny stolarskie i narzędzia stolarskie pozwolą podnieść jakość Państwa pracy na zdecydowanie wyższy poziom. Zapraszamy do analizy propozycji firmy PUNTA.
Firma PUNTA oferuje szeroki wachlarz narzędzi do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzących od renomowanych producentów europejskich.

Są to między innymi: wiertła, uchwyty i tuleje do CNC, frezy trzpieniowe, frezy spiralne, narzędzia diamentowe, głowice frezujące, piły tarczowe i podcinaki, płytki i noże HM, HSS, a także wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do prac związanych z obróbką drewna.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta firma rozszerzyła asortyment o elektronarzędzia takich firm jak FESTOOL i MAKITA oraz materiały ścierne firmy KLINGSPOR.

Podejmujemy się również dostarczenia nietypowych narzędzi na specjalne zamówienie klienta tj. wiertła dwustopniowe, frezy diamentowe profilowe, głowice profilowe do strugarek.

Wierzymy, że znajdą Państwo w naszej ofercie interesujące propozycje, które spełnią Państwa oczekiwania zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym. Naszym pragnieniem jest bieżący kontakt z klientem, dlatego będ

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz