/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

REKLAMA

Oferta nr: 252580PL EN DE RU Inne w tej kategorii Inne w tej kategorii
SPRZEDAM: Dotacja Dofinansowanie dla Firm Leśnych ZUL- i
Skończył się ustawiony przez Użytkownika okres ważności oferty.
Polska, woj. zachodniopomorskie
Dofinansowanie w ramach Rozwoju Przedsiębiorczości - Rozwój Usług Rolniczych i Leśnych z PROW obejmuje dofinansowanie do nowych maszyn z zakresu zagospodarowania lasu, hodowli i ochrony jak i pielęgnacji lasu.

Dotacja na usługi leśne przewiduje pokrycie na sprzęt w tym Hrvestery i Forvardery do 50% kosztów kwalifikowanych do kwoty 500,000,00 zł.

Dofinansowanie na usługi leśne dla tzw. ZUL-i tj, Zakładów Usług Leśnych przewidziane jest naborem Wniosków w Czerwcu 2022 r.

ZULle będą mogły skorzystać z dotacji w ramach PROW na lata 2014-2020, w zakresie poddziałania 6.4 „Wsparcie inwestycji w tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej”. Wdrażanie obecnego PROW jest przedłużone o dwa lata.


Inwestycje mają obejmować koszty związane z zakupem lub koszty związane z umową leasingu, zakończonego przeniesieniem prawa własności nowych maszyn, narzędzi lub urządzeń służących do realizacji operacji w ramach świadczenia usług leśnych.

Pomoc może być przyznana wnioskodawcy, który prowadzi działalność gospodarczą w zakresie usług rolniczych i leśnych przez co najmniej dwa lata przed złożeniem wniosku. Poziom pomocy wynosi do 50% kosztów inwestycji kwalifikującej się do wsparcia. Maksymalna wysokość pomocy wynosi 500 000 zł.

Dofinansowanie w ramach Rozwoju Przedsiębiorczości - Rozwój Usług Rolniczych i Leśnych z PROW obejmuje dofinansowanie do nowych maszyn z zakresu zagospodarowania lasu, hodowli i ochrony jak i pielęgnacji lasu. Dotacja przewiduje pokrycie na sprzęt w tym Hrvestery i Forvardery do 50% kosztów kwalifikowanych do kwoty 500,000,00 zł. Dofinansowanie dla tzw. ZUL-i tj, Zakładów Usług Leśnych przewidziane jest naborem Wniosków w Czerwcu 2022 r.
 

Uwaga! Upłynął czas ważności tego ogłoszenia!

Nie widzisz informacji kontaktowych ogłoszeniodawcy?

Możesz odpowiedzieć na to ogłoszenie
nie ponosząc żadnych kosztów
klikając na przycisk poniżej:

(konieczna bezpłatna rejestracja)

lub odkryć dane kontaktowe
ogłoszeniodawcy (usługa płatna).

Nie masz żetonów uprawniających
do korzystania z usług?

Odpowiedzi na ofertę
Wyświetleń: 449
Aktualnie w systemie brak odpowiedzi na ofertę
 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA