DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

REKLAMA

Oferta nr: 245934PL EN DE RU Inne w tej kategorii Inne w tej kategorii
KUPIĘ: Uwaga nieuczciwa firma !!! BARTII BARTOSZ SZPURTACZ !!! Tez!!! Maiss sp. Zoo
Ofertę dodano 2021-01-12 08:02:28 i jest ważna do 2021-04-12
Polska, woj. dolnośląskie
Uwaga na firmę Bartii Bartosz Szpurtacz oraz Maiss Sp. z o.o. z Krotoszyna/Bożacina, zamówiłem 70m3 deski, przez pana kierownika sprzedaży pan ***, który w tej nieszczęsnej firmie jak się później okazało nawet nie ma własnego tel. przelałem 10tyś na proformę, po 2tyg zrobił 11m3, wysłałem auto, bo twierdził że deski są gotowe, załadował 11m3 i twierdził że kierowca nie chciał zabrać więcej. Od sierpnia nie mogę odzyskać pieniędzy, bo ciągle jest zajęty, bo tnie deski na Anglię... pewnie na traku od firmy Drew-Dar Sp. z o.o. którą też oszukał, jak również kilka innych firm z branży, które dają ogłoszenia na tym portalu.
Proszę również uważać na firmę "Tez" która obecnie zmieniła nazwę na "Maiss sp. z o.o." wszystkie te firmy łączy nazwisko Szpurtacz.
Metoda zawsze jest podobna, wyszukują ogłoszeń kupna i oferują towar w niższej cenie, za każdym razem mówią ze już następnego dnia od rana będą ciąć tylko trzeba im przelać zaliczkę(której nigdy się nie zobaczy, desek również nie), bo zostali oszukani i nie zaczynają bez wpłaty, używa adresów e-mail ****, *** i pewnie jeszcze wielu innych, adresy @ zawsze są wymyślone, a człowiek nigdy się nie przedstawia, dopiero na końcu podaje dane firmy.
Ten człowiek nie posiada żadnej maszyny i tartaku, wynajmuje czasami stodołę z kilkoma starymi maszynami i udaje że jest wielkim producentem.
Człowiek ten również wykorzystuje dane mojej firmy do swoich oszustw, twierdząc że dzwoni z mojego polecenia, co jest oczywiście kłamstwem!
Obecnie sprawa trafiła do sądu, w razie pytań proszę o dzwonić!
Uwaga nieuczciwa firma !!! BARTII BARTOSZ SZPURTACZ !!! Tez!!! Maiss sp. Zoo
 
Informacje kontaktowe
FirmaIndustry Design
Osoba do kontaktuMaciej Putyra
UlicaGórna
Kod pocztowy59-100
MiejscowośćPolkowice
KrajPolska
Telefon+48 692 222 802
E-mailm.putyra@vp.pl
E-mailm.putyra@vp.pl
Odpowiedzi na ofertę
Wyświetleń: 5142
Aktualnie w systemie brak odpowiedzi na ofertę
 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz