/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

REKLAMA

Oferta nr: 252156PL EN DE RU Inne w tej kategorii Inne w tej kategorii
SPRZEDAM: Płoty wiklinowe - SPRZEDAM
Ofertę dodano 2023-07-20 11:20:24 i jest ważna do 2023-10-18
Płot wiklinowy, obramowanie grządek. Wiklinowa palisada ogrodowa z drewna do grządek, rabatów i trawników. Bezpośrednio od producenta.

Polski producent małej architektury ogrodowej szuka stałych lub jednorazowych odbiorców na płoty wiklinowe, wykonane w najwyższej jakości, dokładnie wykończone, przygotowane z dbałością o szczegóły i estetyczny wygląd.

Produkowane przez nas płoty wiklinowe to:

+ Produkt wysokiej jakości –ręcznie wykonane ogrodzenia wiklinowe wyróżniające się jednolitym, estetycznym splotem w wielu rozmiarach i długościach. Dzięki zastosowaniu specjalnej metody impregnacji udało nam się zredukować różnice kolorów i zachować piękny, naturalny wygląd drewna.


+ Wielofunkcyjny – drewniane ogrodzenie może być wykorzystywane w ogrodzie na wiele sposobów. Może być stosowany jako obramowanie do ochrony ogrodów owocowych, grządek warzywnych lub kwietników oraz jako ochrona przed wiatrem lub w celu odizolowania się od otaczających nas sąsiadów.


+ 100% produkt naturalny – ogrodzenia są wykonane z drewna wiklinowego, które jest plecione na impregnowanych słupkach olchowych. Drewno wiklinowe jest impregnowane (amortyzowane), aby zapewnić zwiększoną trwałość, odporność na czynniki pogodowe, ochronę przed grzybami i szkodnikami.


+ Łatwy w montażu – dzięki prostym i dobrze zaostrzonym słupkom bukowym można łatwo umieścić ogrodzenie w ziemi. Wystarczy wbić go w ziemię za pomocą gumowego młotka.


+ Produkt wyprodukowany w UE – od lat produkujemy ogrodzenia, bramy, rolowane płoty i inne produkty z drewna i wikliny. Zamówienia wysyłamy bezpośrednio z naszego zakładu produkcyjnego w Polsce do odbiorców w całej Europie i na świecie.

Produkty dostępne są w wysokościach od 10cm do 60 cm, sprzedawane w długościach od 30 cm do 100 cm.
Z przyjemnością wykonujemy również produkty na indywidualne, hurtowe zamówienia odbiorców.

Zapytania cenowe, proszę przesyłać na adres nasz adres email lub za pośrednictwem formularza.
Pozostajemy również do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku pod numerem tel. Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań.

UWAGA: Zdjęcie poglądowe.
Płoty wiklinowe - SPRZEDAM
 

Nie widzisz informacji kontaktowych ogłoszeniodawcy?

Możesz odpowiedzieć na to ogłoszenie
nie ponosząc żadnych kosztów
klikając na przycisk poniżej:

(konieczna bezpłatna rejestracja)

lub odkryć dane kontaktowe
ogłoszeniodawcy (usługa płatna).

Nie masz żetonów uprawniających
do korzystania z usług?

Odpowiedzi na ofertę
Wyświetleń: 1915
# Odpowiedź (2022-05-22 20:51:37)
 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA