/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
prosze pomoc w "rozkręceniu" tartaku

prosze pomoc w "rozkręceniu" tartaku [2]

Witam
Jestem właścicielem traka elektrycznego przejezdnego którym to miałem przecierać drewno u klientów. Działalność rozpocząłem od 1.12.2008 i mimo reklamy w mediach odzew klientów jest niewielki z uwagi chyba na porę roku a ja jak chyba każdy potrzebuję stałego źrodła dochodu. Bardzo chętnie nawiążę współpracę z inną firmą, posiadam doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi i wiedzę technichną z zakresu mechaniki i elektroniki. Pozdrawiam

Piotrek [1]Odpowiedz na ten wątek2009-01-02 20:35:32

Zgłoś nadużycie

Ogłoszenia biznesowe proszę na Giełdzie ogłoszeń

Szanowni Państwo, ogłoszenia o charakterze biznesowym proszę zamieszczać na Giełdzie ogłoszeń. Wątki o takim charakterze będą w Forum usuwane.

Administrator [41]Odpowiedz na ten wątek2009-01-03 02:31:27

Zgłoś nadużycie

nie obraz sie ale jak bym miał doswiadczenie w handlu i wiedze z elektroniki i ...

mechaniki to w branzy drzewnej naprawiałbym uszkodzone maszyny i sprzedawał dalej , poniewaz tartaki to branza raczej zwijajaca sie i trudno rozkrecic sie widzac ze firmy z długim starzem w branzy sprzedaja wiezbe po 550 zł m3. Ciac po to aby ciac nie mam sensu,w 2000 roku drewno w lesie kosztowało 145zł a wiezba 600, dzis powinna kosztowac 900 zł a na granicy niemieckiej łaty 6*4 sa impregnowane po 1.20zł.

ersste [49]Odpowiedz na ten wątek2009-01-06 22:27:44

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz