DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
Potrzebuję pomocy od Was

Potrzebuję pomocy od Was [3]

Witam wszystkich

Stało się tak, że dostałem w spadku traka lt15 wood mizer. Problem jest taki, że nie mam pojęcia o przecieraniu drewna, czy moglibyście mi powiedzieć kilka przydatnych informacji np, za jaką cene m3 będzie opłacalny w zakupie, jak przeliczać opłacalność kłody po przetarciu, jak obliczyć powierzchnię np krokwii przetartej lub łaty, średnie ceny tarcicy (destk, łat, murłat, itp. Im więcej informacji przydatnych tym będę bardziej wdzięczny. Nie wiem, może moglibyście mi jakąś literaturę polecić np przecieranie drewna w praktyce albo coś takiego, z czego mógłbym dowiedzieć sie najwięcej na ten temat.
PS moja sytuacja jest dziwna, nie mogę iść do pracy na praktykę, nie mam skąd zasięgnąć info na ten temat

Będę bardzo wdzięczny za każdą informację Pozdrawiam

Marcin [2]Odpowiedz na ten wątek2008-09-23 12:18:29

Zgłoś nadużycie

Witam
JMój tartak ruszył 9 września, szczęśliwie poznałem pewnego ...

kolegę, który ma traki przewoźne i musze powiedzieć, że kolosalnie mi pomógł poczynając od nauki cięcia do klientów. Teraz współpracujemy razem w kilku kwestiach i jest ok:)Pracy dużo, czasu mało:) Jeżeli będziesz chciał pogadać z chęcią możemy wymienić się informacjami. Może nie będą one jeszcze mocno profesjonalne, ale zawsze to coś :)podaję mój nr tel: 509-029-635 w godzinach wieczornych ok 22 będzie w klasie
Pozdrawiam

Marcin [2]Odpowiedz na ten wątek2008-11-04 11:02:51

Zgłoś nadużycie

Witam

mógłbym spróbować Ci pomóc jestem właścicielem tartaku. Jeśli chcesz to zadzwoń na pewno się dogadamy 509/716102 lub 0 516/ 078 906

Andrzej Mackiewicz [1]Odpowiedz na ten wątek2008-11-09 21:04:04

Zgłoś nadużycie

buhaha

Róbcie sobie nawzajem nowa konkurencje , to wasze dzieci niedługo nie będą miały co jeść , przemysł umiera zostaną najsilniejsi :D

mag [1]Odpowiedz na ten wątek2008-11-14 19:35:28

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz