/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Powinno się chyba przeprowadzić badania decydentów LP na autyzm…

… wszystko na to wskazuje, że oni nie mają kontaktu z realnym światem – kryzys jest wszędzie- ale LP to nie dotyczy. Cena wyjściowa na sosnę WC01, którą oni ustalili to 170 PLN. Cena którą w tej chwili płacę za ten sortyment-po upuście to 162 zł. Czyli od stycznia czeka mnie znaczna podwyżka. Z kolei moi odbiorcy –poza krajem- naciskają na obniżki cen o min 10% –od czego uzależniają złożenie zamówień, które i tak będą ograniczone.

Zarządzający LP zasłaniają się podstawowym argumentem; interes Skarbu Państwa(tak naprawdę; własne stołki). Jednak w obecnej sytuacji, paradoksalnie działają na szkodę Skarbu Państwa. Nie widzą tego z pespektywy swoich ciepłych posadek ponieważ w LP zasadą jest betonowe myślenie-niezależnie zresztą od wieku(patrz obecny dyrektor).
Może PIGPD przeanalizowałaby czy zasady sprzedaży na 2009 rok, w obecnej sytuacji zabezpieczają interes Skarbu Państwa, czy nie, a jeśli nie to może przekazać sprawę instytucji która jest od wyjaśniania spraw dotyczących również niegospodarności.

Dakra [3]Odpowiedz na ten komentarz2008-12-04 09:55:17

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz