DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany

Komentarze Komentarze do artykułu: Skomentuj Dodaj komentarz
Lasy pod młotek

Lasy pod młotek

Dotychczas byłem przeciwnikiem prywatyzacji lasów jednak po efektach działalności oszołomów z Lasów Państwowych zmieniłem zdanie.Straty ,które ponosi przemysł drzewny i poniosą Lasy
pewnie by pokryły odszkodowania. W Lasach są ludzie niereformowalni dalej uważają ,że jako monopoliści będą narzucać swoje warunki.

rj [57]Odpowiedz na ten komentarz2008-12-01 18:28:09

Zgłoś nadużycie

Nie patyczkowac sie!!!

Nie patyczkowac sie,wystawic wszystkie nadlesnictwa na aukcji(zeby nie bylo zlodziejstwa) i za jednym zamachem sprzedac,"ta ekiologie" to sobie moga lesnicy miedzy bajki wlozyc! Bez konkurencji na rynku pomiedzy nadlesnictwami nigdy nie bedzie lepiej!,zawsze beda wiedziec,ze jak nawet nie sprzedadza ani jednego metra surowca,to i tak to chore socjalistyczne PANSTWO doplaci do ich cieplych stolkow!!!Niech kazdy walczy na rowni!! tak samo jak kazdy producent desek, palet, mebli, kantowek, dlugopisow, zyletek itd.Koniec z monopolami PANSTWOWYMI!!!!!i pieprzona wladza urzedasow!!!

tartacznik [9]Odpowiedz na ten komentarz2008-12-02 14:52:57

Zgłoś nadużycie

niestety popieram

Nigdy nie byłem zwolennikiem prywatyzacji Lasów Państwowych uważalem lasy za dobro narodowe ale w tej chwili kiedy branża drzewna umiera z różnych powodów,niestety niewidocznych dla LP .Nie może byc tak że grupa ludzi z LP bedzie się utrzymywac z naszego dobra narodowego tylko dlatego że udało im się w różny sposób znaleśc przy żłobie.W tej sytuacji albo gruntowna reforma myślenia albo prywatyzacja patrz słowacja

tartak [1]Odpowiedz na ten komentarz2008-12-02 17:12:46

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz