Nowości na targach BUDMA 2007

655 Wyświetlenia
0 Komentarze
Wszystkie artykuły

Nowości na targach BUDMA 2007

Autor: dja Źródło: MTP 1 min czytania
Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA szykują zmiany. Ekspozycja BUDMY 2007 przygotowywana jest z myślą o pokazaniu nie tylko samych produktów, ale także ich zastosowań. Podział na czytelne segmenty tematyczne ("salony tematyczne") oraz strefy specjalne: Wyspa Nowości na której prezentowane będą najnowsze produkty wystawców i BudShow - "budowa domu na żywo".
Budma 2006
Budma 2006

Dużą nowością na targach będą "salony tematyczne", które obejmą: - Salon stolarki otworowej
- Salon wykończenia i wystroju wnętrz
- Salon usług budowlanych.

Tworząc nowy układ salonów tematycznych, organizatorzy znaleźli chyba rozwiązanie oczekiwań części wystawców z branży stolarki otworowej, MTP skłania się do cyklu dwuletniego na przemian z targami Fensterbau / Frontale w Norymberdze. Przyjęte zgłoszenia już dzisiaj potwierdzają, że ta grupa branżowa będzie reprezentowana znacznie mocniej niż na poprzedniej edycji targów, a wśród wystawców zobaczymy wielu jej liderów.

Innymi tematycznym ekspozycjami będą: - Dachy
- Centrum Budownictwa Sportowego – dla wszystkich uczestników tego segmentu budownictwa
- Centrum Budownictwa Drogowego i Inżynieryjnego
- Forum Inwestycyjne INVESTFIELD – z tematyką poświęconą budownictwu drogowemu i inwestycjom realizowanym przez samorządy.

W ubiegłym roku targi zgromadziły ponad 1.200 wystawców z 26 państw, z których ofertą zapoznało się ponad 50.000 gości z 45 krajów.

Najbliższa BUDMA odbędzie się w dniach 23-26 stycznia 2007 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu.

Czy ten artykuł był interesujący?

Dziękujemy za ocenę!

Bądź na bieżąco

Otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży drzewnej bezpośrednio na skrzynkę e-mail.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Komentarze mogą zamieszczać wyłącznie zalogowani użytkownicy. Zaloguj się

Zgłoś błąd