Edmund Mzyk idzie na emeryturę

782 Перегляди
0 Коментарі
Усі статті

Edmund Mzyk idzie na emeryturę

Автор: dja 1 min czytania
Edmund Mzyk zmniejszył zaangażowanie w spółce Paged SA do 3,42% z 11,17%. Znany inwestor poinformował, że wycofuje się z zarządzania spółkami. Akcje które posiada trafią do funduszu, a on sam poświęci się hobby.

Rozpoczął się już transfer posiadanych przez Mzyka akcji do specjalnie dla niego utworzonego funduszu zarządzanego przez TFI Opera. Trafią tam wszystkie udziały rodziny w Pagedzie oraz w Yawalu, producencie konstrukcji aluminiowych. Wartość giełdowa obu pakietów akcji to ok. 82 mln zł.

"Postanowiłem wycofać się z zarządzania spółkami. To jest stresujące zajęcie, zabierające mnóstwo czasu. Przechodzę na emeryturę i zajmę się hobby. A mam ich wiele: żeglarstwo, golf, polowanie, jazda na nartach." - powiedział Edmund Mzyk.

Поділитися: Facebook LinkedIn

Ця стаття була цікавою?

Дякуємо за відгук!

Будьте в курсі подій

Отримуйте найважливіші новини деревообробної галузі прямо до вашої поштової скриньки.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Коментарі можуть залишати лише авторизовані користувачі. Увійти

Повідомити про помилку