/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
Chemia do drewna

VIDARON z medalem „Wybór Roku” na Białorusi

FFiL Śnieżka

Autor:
Źródło: FFiL Śnieżka
Data: 2014-12-27


VIDARON, marka produktów do ochrony i dekoracji drewna, należąca do Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA, cieszy się dużą popularnością zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. W grudniu tego roku została nagrodzona w prestiżowym Międzynarodowym Konkursie „Wybór Roku, przeprowadzonym na Białorusi.

W Mińsku, 3 grudnia br., odbyła się gala finałowa Międzynarodowego Konkursu „Wybór Roku”. Podczas uroczystej ceremonii zostały nagrodzone najsilniejsze brandy na białoruskim rynku. W kategorii „Budowa i remont: środki ochrony drewna” medal „Wybór Roku” otrzymała marka VIDARON. To wyróżnienie, potwierdzające wysoką jakość produktów VIDARON i cenne świadectwo uznania dla marki ze strony białoruskich konsumentów. -Konkurs „Wybór Roku” to przedsięwzięcie, które promuje produkty z różnych sektorów gospodarki, cieszące się powszechnym zaufaniem w danym kraju. Opinie konsumentów, którzy na co dzień korzystają z ocenianych przez siebie wyrobów. są dla nas bardzo ważne. Tym bardziej cieszy nas nagroda uzyskana przez markę VIDARON - tłumaczy Anna Szymaszek, Specjalista ds. Public Relations FFiL Śnieżka SA.  

Pierwsza edycja konkursu „Wybór Roku” odbyła się w 2002 roku. Projekt zakłada coroczną, kompleksową ocenę produktów i usług, które funkcjonują na białoruskim rynku. Badania dotyczą preferencji konsumentów i są kontrolowane przez międzynarodową firmę audytorską. W tym roku wyłoniono 74 laureatów w 9 kategoriach. Z każdej grupy wybierany był produkt, cechujący się najwyższą jakością oraz popularnością na rynku. Projekt zainicjowali: Festivals Internationals oraz European Marketing Foundation w European Chamber of Commerce Industry and Trade.

***

VIDARON to marka wysokiej jakości produktów ochronno-dekoracyjnych do drewna, wprowadzona na rynek białoruski w 2011 roku. Oferta marki została przygotowana dla wszystkich, którzy pragną w kompleksowy sposób zadbać o drewniane przedmioty. Produkty marki VIDARON odpowiadają potrzebom amatorów, hobbystów, a także profesjonalistów, którzy szukają najlepszych rozwiązań, bo sami są doskonałymi fachowcami.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz