/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
SZKOLENIE

Bezpłatne szkolenie dla parkieciarzy w Gdańsku

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy

Autor:
Źródło: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
Data: 2014-12-24


Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy zaprasza osoby pragnące uzupełnić wiedzę w zakresie dostępnych nowych systemów podłogowych i podnieść swoją konkurencyjność na rynku na bezpłatne szkolenie które odbędzie się 10. stycznia 2015r. w Gdańsku.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną zagadnienia związane z tematem przygotowania i naprawy jastrychów przed przyklejeniem podłogi drewnianej, po jej olejowanie i lakierowanie oraz omówione tematy dotyczące przygotowania podkładu, sprawdzania wilgotności podłoża, maszyn szlifujące, a także przydatnych rzeczy związanych z ogrzewaniem podłogowym (maty oraz plomby zabezpieczające). 

Szkolenie odbędzie się 10. stycznia 2015r. (sobota) przy ul. Goszczyńskiego 2 w Gdańsku (były sklep Lewiatan, obok sklepu Drewno Hermanowska).

Szkolenie jest bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa do 8. stycznia 2015r. telefonicznie pod nr tel. 601-07-12-16 bądź mailowo na adres biuro@parkieciarzeosp.com.pl.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz