/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
Stolarka otworowa

Związek Producentów, Dostawców i Dystrybutorów Polskie Okna i Drzwi oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie rozszerzają współpracę

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2014-12-17


17. grudnia 2014r. w warszawskim Hotelu Lord, Związek Producentów, Dostawców i Dystrybutorów Polskie Okna i Drzwi oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie podpisały List Intencyjny wyrażający wolę współpracy i partnerstwa w promocji sektora stolarki budowlanej.

Związek POiD i MTP wspólnie budować będą dobry wizerunek polskiej stolarki otworowej na świecieZwiązek POiD i MTP wspólnie budować będą dobry wizerunek polskiej stolarki otworowej na świecieFot. D.Jabłoński

Wykorzystanie ogromnego potencjału członków Związku oraz jego know-how w zakresie stolarki, w połączeniu z niemal 100-letnim doświadczeniem MTP w organizacji międzynarodowych spotkań biznesowych, pozwoli na wzmocnienie promocji polskich marek oraz da nowe możliwości do dalszego budowania dobrego wizerunku polskiej stolarki otworowej na świecie. Poznański partner to nie tylko organizator ponad 80 wydarzeń targowych oraz kilkuset międzynarodowych kongresów i konferencji każdego roku, ale także uczestnik i współorganizator wielu misji gospodarczych, których celem jest nawiązywanie efektywnych i długoletnich kontaktów handlowych pomiędzy polskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami.

Związek POiD oraz MTP rozpoczną wspólne działania od dwóch najważniejszych spotkań branży stolarki na targowej mapie Polski i Centralnej Europy: Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA oraz Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech, które odbędą się w Poznaniu, w dniach 10-13 marca 2015r.  Swoje najnowsze produkty zaprezentuje tam spora reprezentacja członków związku. 

Związek POiD został Partnerem Branżowym obu powyższych targów, w tym odbywającej się w ramach WinDoor-tech „Fabryki okien na żywo” - jedynego tego typu wydarzenia w naszym kraju. Podczas czterech targowych dni, zwiedzający będą mogli przyglądać się rzeczywistemu procesowi produkcji okien. Warto dodać, że powstałe w „Fabryce” okna trafią, za pośrednictwem Caritas Polska, do najbardziej potrzebujących tego rodzaju wsparcia. Poznańskie Targi zostały z kolei przyjęte w poczet POiD, w charakterze Członka Wspierającego.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz