/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

IKEA rozpoczęła sprzedaż polis

Autor: oprac. pks
Źródło: Wall Street Journal
Data: 2014-10-08


Szwedzki koncern meblowy rozpoczął sprzedaż polis ubezpieczeniowych. Od początku października w wybranych sklepach na terenie Szwecji oferowane są polisy dla dzieci i kobiet w ciąży pod nazwą "Omifall".

IKEA rozpoczęła sprzedaż polis IKEA rozpoczęła sprzedaż polis Fot. D.Jabłoński

Według informacji "Wall Street Journal" w ciągu kilku tygodni IKEA zacznie sprzedawać też inne polisy - przede wszystkim związane z  ubezpieczenia domów i mieszkań. Początkowo oferta będzie skierowana do 2,5 mln posiadaczy kart lojalnościowych IKEA w Szwecji. W następnym etapie firma zaoferuje ubezpieczenia członkom Klubu IKEA na całym świecie.

Wejście w rynek ubezpieczeń to naturalny krok, po wcześniejszym zaoferowaniu swoim klientom usług kredytowych należącego do koncernu banku działającego pod szyldem IKANO Bank.

IKEA to największy na świecie producent mebli drewnianych, ma 44 zakłady produkcyjne w 11 krajach z czego  16 w Polsce. Koncern rozwija swoja działalność również w innych segmentach m.in. w branży developerskiej czy hotelarskiej, a ostatnio również w obszarze energetyki odnawialnej.

Liczba wyświetleń: 1829


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA