/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
Przemek Saleta: Najcięższe zadania

Przemysław Saleta zmierzy się z drewnem

National Geographic Channel

Autor: oprac. pks
Źródło: National Geographic Channel
Data: 2014-09-12


Prawdziwi mężczyźni wybierają wyzwania godne siebie. W pierwszym odcinku nowej serii National Geographic Channel: Przemek Saleta: Najcięższe zadania - spróbuje pracy jako drwal, smolarz i pracownik tartaku.

Przemysław Saleta sprawdzi m.in. jak ciężka jest praca smolarzaPrzemysław Saleta sprawdzi m.in. jak ciężka jest praca smolarzaFot. National Geographic Channel

Jeden z najsłynniejszych polskich sportowców, Przemysław Saleta, sprawdzi się w zupełnie nowych dla siebie zawodach. Wraz z National Geographic Channel odwiedzi takie miejsca jak kopalnia, stocznia, odlewnia, czy zakłady chemiczne. Będzie tam podejmował się najcięższych zajęć, typowych dla każdej z profesji. Czy zawsze z sukcesem? O tym będzie się można przekonać już od 8 października na antenie stacji.

W pierwszym odcinku serii Saleta odwiedzi jeden z najbardziej malowniczych zakątków Polski - Bieszczady, a dokładnie Nadleśnictwo Cisna - gdzie będzie wykonywał m.in. prace związane z wycinką lasu i wypałem drewna. Swoją pracę zacznie od rozpoznania i oznaczenia drzew, które mają zostać wycięte. W kolejnym kroku zostanie pilarzem! Potem wystarczy załadować drewno i odtransportować je do tartaku. Tam nauczy się szlifować drewno i ciąć je na odpowiednio długie kawałki. Który z etapów okaże się najtrudniejszy?


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz