/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TARGI

Furnica 2014 pełna nowości

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor: oprac. pks
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2014-09-11


Tegoroczne targi komponentów do produkcji mebli Furnica, które odbędą się w dniach od 16. do 19. września, to nie tylko prezentacje liderów branży ale również prestiżowe przestrzenie specjalne takie jak Urok Detalu - „Design napędzany wolnością” i połączenie wystawy z rekordowymi w tym roku targami materiałów obiciowych Sofab.

Wydarzenia jakie będą miały miejsce podczas targów podkreślą biznesowy charakter targów i dadzą wszystkim zwiedzającym nie tylko możliwość znalezienia kontrahenta, ale również szansę na zaczerpnięcie wiedzy branżowej. Odwiedzając Furnicę dowiedzieć się będzie można o nowościach rynkowych oraz modach jakie panować będą w przyszłych sezonach, o tym dokąd zmierzają światowe trendy, a także jak kształtuje się sytuacja na rynku.

Nowości produktowe
Kerrock w tym roku poleca nową serię umywalek łazienkowych Kerrock - cztery prostokątne modele w 38 wzorach kolorystycznych z palety Kerrock (materiału mineralno-akrylowego). Nowe kolory Kerrock New colours of Kerrock - Producent materiału mineralno-akrylowego Kerrock wprowadza do oferty 20 nowych wzorów kolorystycznych.

ATM zaprezentuje szufladę PREMIUM-BOX - ATM rozszerza swoje portfolio o kolejnym produkty jakim jest szuflada PREMIUM-BOX. Produkt został wyposażony w nowe prowadnice z cichym domykiem oraz pełnym wysuwem
Sigma BK pokaże Glider 5181 czyli elektryczna wersja bardzo dobrze przyjętego na naszym rynku stelaża Glider 4181. Fotel zbudowany na tym stelażu oferuje funkcję bujania, która automatycznie blokuje się podczas rozkładania podnóżka. Mechanizm, może być sterowany za pomocą głowic montowanych w boczku, sterowaniem dotykowym jak i pilotów. Kolejnym atutem elektrycznego mechanizmu jest bardzo jest możliwość bezstopniowej regulacji pozycji.

Natomiast InNova (w wersji zwalnianej manualnie i elektrycznej). Jest to stelaż montowany do boków fotela. Cechą która wyróżnia go na tle konkurencyjnych rozwiązań jest bardzo mała wysokość złożonego mechanizmu co pozwala na budowanie "lekkich" mebli na wysokich nogach. Mebel zbudowany na tym mechanizmie można rozłożyć (wysunąć podnóżek i rozłożyć oparcie) bez konieczności odsuwania go od ściany co również jest pożądaną przez klienta funkcjonalnością.

Złote Medale MTP na targach Furnica 2014 potrzymały firmy i produkty:
Podnośnik Airtic Professional - Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa POL MET Kazimierz Kaszowski, Świątniki Górne (Pawilon 3a, stoisko 35).
Podnośnik Airtic Professional LIFT pozwala na lekkie otwieranie frontów podnoszonych. Konstrukcja zapewnia wygodną pracę, niezawodną mechaniczną blokadę w pozycji pełnego otwarcia i zintegrowaną funkcję cichego zamykania. Duża wytrzymałość konstrukcji pozwala na stosowanie jednej sztuki do dużych frontów o wymiarach 400x800mm. Montaż dzięki dostępnemu szablonowi jest niezwykle prosty i szybki. Zwarta i elegancka budowa świadczy o nowoczesności a ukryte wkręty wpływają na estetykę produktu.

Maszyna do automatycznego rozkroju (CUTTER) UNICUT CC80 - ALLCOMP Polska sp. z o.o., Katowice (Pawilon 3a, stoisko 49).
„Jak podołać wyzwaniom, z którymi mierzą się producenci na krojowni? Warto zdobyć 8 cm przewagi! Cutter UNICUT CC80 powstał w odpowiedzi na potrzeby branży. Nagrodzony Złotym Medalem MTP 2014 cutter do rozkroju tkanin został wyprodukowany całkowicie w Polsce przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Odpowiedzią na kłopoty z małą elastycznością w przyjmowaniu zamówień i często niemożliwością
podejmowania przez producentów kolejnych zleceń jest nowoczesna konstrukcja głowicy cuttera Unicut CC80. Pozwala ona na cięcie materiałów w nakładzie do 8 cm po kompresji vacuum, co znacząco przyspiesza proces produkcji.”


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz