/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
KADRY

Bogusław Famielec nowym dyrektorem RDLP w Krośnie

Lasy Państwowe

Autor: Edward Marszałek
Źródło: Lasy Państwowe
Data: 2014-09-01


29. sierpnia dyrektor generalny Lasów Państwowych Adam Wasiak powołał Bogusława Famielca, nadleśniczego Nadleśnictwa Rymanów, na nowego dyrektora RDLP w Krośnie.

Bogusław Famielec podczas odznaczania za zasługi dla Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów PolitycznychBogusław Famielec podczas odznaczania za zasługi dla Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów PolitycznychFot. Lasy Państwowe, RDLP w Krośnie

Bogusław Famielec w 1971 r. ukończył Wydział Leśny Wyższej Szkoły Rolniczej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Rolniczy). Swoją leśną karierę zawodową rozpoczął w Nadleśnictwie Jaśliska. Kontynuował ją w Nadleśnictwie Rymanów w latach 1974-1977 na różnych stanowiskach. W 1977 r. został pracownikiem Okręgowego Zarządu Lasów Państwowych w Krośnie, gdzie pełnił funkcje naczelnika wydziału i zastępcy dyrektora ds. rozwoju. W 1990 r. przez na kilka miesięcy powierzono mu pełnienie obowiązków dyrektora tej jednostki. W styczniu 1994 r. objął funkcję nadleśniczego Nadleśnictwa Rymanów.  

Nowy dyrektor RDLP w Krośnie pełni wiele funkcji społecznych, jest m. in. przewodniczącym Rady Karpackich Parków Krajobrazowych.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz