/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
EKO-LAS 2014

Rekordowa liczba wystawców z zagranicy

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2014-08-27


Austria, Białoruś, Czechy, Dania, Litwa, Niemcy, Polska, Słowacja, Szwecja, Włochy - przedstawiciele tych Państw podczas zbliżającej się wielkimi krokami XIV edycji targów EKO-LAS 2014, zaprezentują najnowsze technologie z branży leśno-drzewnej.

Z edycji na edycję powiększa się liczba firm z zagranicy, które w naszym kraju upatrują możliwości zaprezentowania nowości produktowych, a tym samym możliwości zbytu swoich produktów. Przede wszystkim jednak ich obecność świadczy o sile i prestiżu Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska, jaki przez kilkanaście lat funkcjonowania zdołały sobie wyrobić.

Już w przyszłym tygodniu reprezentanci 9 europejskich krajów zademonstrują szeroką gamę produktów i maszyn różnej wielkości, siły i różnego przeznaczenia. Dzięki dostępowi do nowoczesnych technologii maszyny te cechuje wysoka jakość i bogate designerskie wyposażenie wnętrza. Wszystko to sprawia, że są w stanie sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym potrzebom klienta. Oczywiście nie zabraknie polskich producentów i dystrybutorów leśnych urządzeń, którzy tradycyjnie stanowią bardziej liczną grupę. Do 26 sierpnia swoja obecność na targach EKO-LAS potwierdziło łącznie 113 wystawców.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA