/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie

To będzie rekordowa edycja MTM

Autor:
Źródło: Expo Arena
Data: 2014-08-13


Tylko miesiąc został do największego wydarzenia organizowanego w Arenie Ostróda - Międzynarodowych Targów Meblowych, które odbędą się w dniach 2-5 września. Listę wystawców wypełniają stali goście, nowi wystawcy oraz firmy, które po przerwie ponownie zaprezentują się w Ostródzie. Organizatorzy już przewidują, że będzie to rekordowa edycja - pod względem liczby wystawców i odwiedzających.

Międzynarodowe Targi Meblowe w OstródzieMiędzynarodowe Targi Meblowe w OstródzieFot. Expo Arena

Najnowsze propozycje przedstawią firmy z Polski i zagranicy. IMS Group, jedna z największych Grup Meblowych w Europie, zaprezentuje takie marki jak: Bydgoskie Meble, Etap SOFA, New Look oraz Helvetia. Najnowsze kolekcje pokażą także takie firmy jak: Libro, Gala Collezione, Forte, Benix, Bogfran, Signal, Mebin, Meblomak czy Meble Wójcik. W gronie firm z zagranicy potwierdzonymi wystawcami są m.in.: Velam z Ukrainy oraz Naghshineh Furniture i Tarahan Behform z Iranu. 

-Zdecydowaliśmy się na wzięcie udziału w MTM ze względu na możliwość dowiedzenia się więcej na temat przyszłych trendów w branży. To także ogromna szansa na promocję naszej firmy pośród innych przedsiębiorstw w tej samej branży. Takie spotkanie daje nam możliwość zaprezentowania naszej marki. I przede wszystkim daje bezpośredni kontakt z potencjalnymi nabywcami lub agentami sprzedaży – mówi Morteza Rotivand, reprezentant irańskich firm, który weźmie udział w MTM. -Chętnie podzielimy się także naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi. Jesteśmy podekscytowani, że będziemy mogli spotkać się z wieloma kontrahentami twarzą w twarz. Chcemy również sprawdzić i ocenić naszą konkurencję.

41. edycję Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie odwiedzi także liczna grupa klientów z Obwodu Kaliningradzkiego, Rosji. -Po odbyciu licznych spotkań z przedstawicielami branży meblowej w Rosji, mogę powiedzieć, że przyjazd na targi potwierdziły takie firmy jak: Мебель Микс, Авэль, Мебель Бос , Тонэт, 3 кита, Компас, Вега групп, СтолКом, Саграда, Акоста, Флагман, Беллеза, Мебель, Классик, Талекса – mówi Wojciech Węgrowicz, Wiceprezes ds. Sprzedaży Expo Arena S.A. --Spodziewamy się także klientów z Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy i Kazachstanu, a także z Europy Zachodniej.

W programie MTM w tym roku znajdą się liczne wydarzenia dodatkowe, a wśród nich m.in.: Warmia i Mazury Design Festival oraz Forum Eksporterów „Polskie meble na rynkach wschodnich”. Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej www.MTMOstroda.pl, na której znajdą Państwo aktualne informacje oraz listę wystawców. Za pośrednictwem strony mogą Państwo także dokonać rejestracji online, dzięki której będą mogli Państwo otrzymać bezpłatny bilet wstępu na targi. Zapraszamy!


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA