/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
Meble z litego drewna

Drewno za dnia i w nocy

Autor:
Źródło: STWD
Data: 2014-08-02


Drewno to materiał doceniany od stuleci. Trwałe, solidne, ponadczasowe. Wszystko to sprawia, że meble drewniane są najchętniej wybieranymi. Towarzyszą nam na każdym kroku. O tym dlaczego warto urządzić wnętrza jadalni i sypialni przy pomocy mebli z litego, naturalnego surowca – poniżej.

Stół James z oferty Tables.plStół James z oferty Tables.plFot. STWD

W jadalni rządzi stół

Jadalnia to dla większości osób centrum domu. W niej główną rolę gra stół. Solidny, o odpowiednich rozmiarach. Tylko przy takim biesiadowanie, codzienne śniadania i wspólne spotkania przy kawie są prawdziwą przyjemnością. Dobrze, żeby miał możliwość rozkładania. Dzięki temu na co dzień nie zajmie dużo miejsca, a podczas świąt i innych uroczystości, można przy nim wygodnie posadzić większą liczbę gości. Stoły z rozsuwanym blatem to modele z możliwością łatwej i szybkiej zmiany wielkości powierzchni użytkowej. Meble z rozsuwanym blatem idealne są dla tych, którzy organizując uroczystości w domu dbają także o komfort biesiadników. Synchroniczne prowadnice stołów umożliwiają szybkie i sprawne ich składanie i rozkładanie. Stoły z rozsuwanym blatem posiadają stałą oskrzynię, w której konstrukcji chowane są dostawki. Umożliwiają one rozkładanie stołów do dużych rozmiarów. Na jeszcze więcej pozwalają stoły rozkładane. Dzięki nim mebel może mieć nawet ponad 5 metrów długości, a zasiąść do niego może niemal 30 osób.

Stół z oferty Tables.plStół z oferty Tables.plFot. STWD

 

Niezwykle istotny, w przypadku stołu, jest materiał, z jakiego mebel został wykonany. Najlepsze jest naturalne drewno. Lity buk czy dąb zapewniają o wysokiej jakości stołu. Jest ona niezwykle ważna, ponieważ stół to inwestycja, która ma procentować – przyjemnymi chwilami w doborowym towarzystwie i przy dobrym jedzeniu. 

Stół z oferty Tables.plStół z oferty Tables.plFot. STWD

 

Stoły o różnej stylistyce, wykonane z litego drewna oferuje sklep TABLES.pl

 

W sypialni króluje łóżko

Zdrowy i spokojny sen to luksus, który jest w zasięgu ręki, między innymi, za sprawą sklepu BEDS.pl. To sklep, który dostarcza na rynek meble sypialniane z litego drewna. Takie eko-produkty przyczynią się do zdrowego snu i komfortowego wypoczynku.

Drewno bukowe i dębowe, z których produkuje się meble, charakteryzuje wyjątkowa trwałość. Poza tym design cechujący meble drewniane nigdy nie wychodzi z mody. Producenci mebli z twardego, litego drewna, cenią klasykę i prostotę, a meble wykonane w takim minimalistycznym stylu nawet po dziecięciu latach będą nadal modne.

Beds.pl - Sypialnia - Kolekcja KOLIBeds.pl - Sypialnia - Kolekcja KOLIFot. STWD

 

Dzięki temu, że drewno jest bardzo plastyczne można uzyskać dowolną formę nadając jej styl klasyczny, bądź bardziej nowoczesny, modernistyczny. Zalet mebli wykonanych z litego drewna jest całe mnóstwo, my skupimy się na tych, które dotyczą łóżek, jako jednych z najważniejszych mebli, z jakimi mamy do czynienia.

 

Beds.pl -Sypialnia - Kolekcja VinciBeds.pl -Sypialnia - Kolekcja VinciFot. STWD

Spanie w lub dębowego niesie ze sobą wiele pozytywów. Drewno jest materiałem ekologicznym, trwałym, zdrowym oraz bezpiecznym - szczególnie dla osób ze skłonnością do alergii. Sypialnie z drewna poza tym, że wyglądają elegancko i estetycznie, pachną świeżo i aromatycznie, a zapach ten roznosi się po całym mieszkaniu. Takie meble do spania są prawdziwym ukojeniem dla, zmęczonej trudami dnia codziennego, duszy.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz