/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Nowa strona internetowa VIDARON – design i funkcjonalność w jednym

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA

Autor:
Źródło: Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA
Data: 2014-07-29


Strona internetowa VIDARON, eksperta w ochronie, konserwacji i dekoracji drewna, zyskała nowy, atrakcyjny design oraz funkcjonalny interfejs. Witryna została dostosowana do potrzeb użytkowników, które są zawsze priorytetem marki. Nowoczesna kreacja zapewnia szybki i wygodny dostęp do ciekawych treści oraz fachowych porad.

Nowa strona internetowa VIDARON Nowa strona internetowa VIDARON Fot. FFiL Śnieżka

Z nowej strony internetowej marki VIDARON można korzystać od 21 lipca 2014 roku. Witrynę wyróżnia intuicyjny i funkcjonalny interfejs a także oryginalna, barwna oraz interaktywna szata graficzna. Serwis został wykonany z dużą precyzją, zgodnie z najnowszymi trendami. Łatwość nawigacji wynika z zastosowania specjalnie zaprojektowanych multimedialnych opcji, dostosowanych do charakteru i identyfikacji brandu VIDARON.Jedną z nich jest konfigurator, który zapewnia przejrzystą architekturę informacji o produktach i ich możliwym zastosowaniu.

Nowa strona internetowa VIDARON Nowa strona internetowa VIDARON Fot. FFiL Śnieżka

Już na stronie startowej możemy wybrać, jaką powierzchnie chcemy pomalować, a system automatycznie podpowie nam, które rozwiązanie będzie do tego najlepsze. Następnie z łatwością przetestujemy efekty, które możemy uzyskać na fakturze drewna.

Nowa strona internetowa VIDARON Nowa strona internetowa VIDARON Fot. FFiL Śnieżka

Wykorzystane rozwiązania techniczne zostały dopasowane do posiadaczy urządzeń mobilnych, co pozwala na wygodne wyświetlanie treści na ekranach tabletów i smartfonów, bez konieczności instalowania specjalistycznych aplikacji. Na stronie są dostępne również poradniki, z których można czerpać fachową wiedzę o ochronie i dekoracji drewna. Znajdziemy wśród nich praktyczne filmy z serii "krok po kroku" oraz ciekawe inspiracje aranżacyjne zaprojektowane w formie barwnych artykułów. Nie zabrakło także słownika pojęć, który w przystępny sposób wyjaśni internautom znaczenie fachowych terminów.

Nowa strona internetowa VIDARON Nowa strona internetowa VIDARON Fot. FFiL Śnieżka

Oprócz obszernego vademecum o charakterze poradnikowym, użytkownicy mogą skorzystać także z mapy, na której zaznaczone zostały wszystkie sklepy i punkty handlowe z asortymentem marki VIDARON. Dzięki temu łatwo i szybko zlokalizujemy placówki w naszej najbliższej okolicy.

Nowa strona internetowa VIDARON jest dostępna pod adresem: www.vidaron.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA