/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
Zaproszenie

II Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców Przyroda-Las-Technologia

Samorząd Doktorantów Wydziału Leśnego

Autor:
Źródło: Samorząd Doktorantów Wydziału Leśnego
Data: 2014-07-17


Samorząd Doktorantów Wydziału Leśnego zaprasza do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców „Przyroda - Las - Technologia”, która odbędzie się w dniach 16-18 października 2014 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Konferencja jest skierowana do „Młodych Naukowców” (studentów, doktorantów, doktorów) podejmujących w swoich badaniach tematykę związaną ze środowiskiem przyrodniczym. Spotkanie ma na celu zachęcenie uczestników do dyskusji nad rezultatami ich dotychczasowej pracy oraz poznanie współczesnych trendów i technologii wykorzystywanych w badaniach związanych ze środowiskiem leśnym.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny, dlatego organizatorzy zapraszają naukowców nauk przyrodniczych z różnych dziedzin.

W trakcie Konferencji przewidywane są dwa dni referatowe, sesja posterowa oraz spotkania integracyjne, które będą doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń.

Kalendarz konferencji:

30.09.2014 - zgłaszanie udziału konferencji za pomocą formularza rejestracyjnego oraz przesyłanie abstraktów artykułów w języku polskim,

30.09.2014 - ostateczny termin dokonania opłaty konferencyjnej,

5.10.2014 - przesłanie II komunikatu o zakwalifikowaniu referatu do grupy tematycznej oraz przesłanie wstępnego harmonogramu konferencji,

12.10.2014 - III komunikat - ostateczne zmiany w harmonogramie,

16-18.10.2014 - II Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców „Przyroda - Las - Technologia”.

 

Koszt uczestnictwa w Konferencji dla prelegentów wynosi 190 zł. W ramach opłaty organizatorzy gwarantują imienne certyfikaty uczestnictwa, z wyszczególnieniem wygłoszenia prelekcji i/lub prezentacji plakatu, książkę streszczeń, materiały konferencyjne, obiady, przerwy kawowe oraz udział w spotkaniach integracyjnych.

Opłata konferencyjna (wpłaty do 30.10.2014r.) z dopiskiem II OKMN z podaniem imienia i nazwiska wpłacającego oraz nazwy jednostki macierzystej (np. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu) na adres:

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 28, 60-637 Poznań, oraz nr konta: WBK S.A. VI O/M Poznań, 29 1090 1362 0000 0000 3601 7894 koniecznie z dopiskiem subkonto 293.21.593 Przyroda - Las -Technologia. Faktury będą wystawiane na adres podany w karcie zgłoszeniowej.

UWAGA!!! Pierwszeństwo udziału w Konferencji mają osoby, które jako pierwsze dokonają opłaty konferencyjnej. Formularz zgłoszeniowy, abstrakt (w razie m ożliwości dowód dokonania wpłaty) należy

przesłać na e-mail: okmnplt2014@gmail.com. Szczegóły na stronie internetowej: www.przyrodalastechnologia.wordpress.com


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA