/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
Sukces polskiej marki

Fakro: Słowacka nagroda Superbrands 2014

Fakro

Autor: oprac. dja
Źródło: Fakro
Data: 2014-06-17


Marka FAKRO znalazła się wśród nagrodzonych tytułem Superbrands 2014 na Słowacji.

Fakro: Słowacka nagroda Superbrands 2014Fakro: Słowacka nagroda Superbrands 2014Fot. Fakro

Nagrody Superbrands zwane Oskarami Marketingu, oceniają to, co najważniejsze: siłę i wyrazistość marki. Wyróżnione zostają najefektywniejsze, długofalowe strategie marketingowe i zintegrowane działania, które budują tożsamość marki.

FAKRO przyznaje, że to bardzo cenne wyróżnienie i potwierdzenie, że firmie udało się stworzyć rozpoznawalną globalną markę. -Nie byłoby to możliwe bez klientów, którzy wybierają produkty FAKRO, bez partnerów handlowych, którzy wspólnie budują wiarygodność i pozycję marki FAKRO na rynku polskim i światowym jak również bez pracowników, którzy wnoszą wkład w rozwój firmy. Wszystkim serdecznie dziękujemy - napisała firma w komunikacie prasowym.

Tytuł Superbrands w wielu krajach stanowi dla konsumentów istotne kryterium wyboru. Jest to możliwe dzięki czytelnym zasadom nominowania i nagradzania oraz kompetentnej pracy niezależnej Rady Marek (jury) składającej się z czołowych przedstawicieli biznesu, instytutów badań marketingowych, agencji reklamowych i mediów. Po tytuł Superbrands nie można się zgłosić, nie można go kupić, jest wybierany przez jury całkowicie niezależnie, dlatego to tak cenna nagroda.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA