/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
ROSZADY W LASACH PAŃSTWOWYCH

Janusz Zaleski powrócił do Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych

Lasy Państwowe

Autor: oprac. dja
Źródło: Lasy Państwowe
Data: 2014-05-29


29. maja Adam Wasiak, Dyrektor Generalny Lasów Państwowych, powołał Janusza Zaleskiego na Zastępcę Dyrektora Generalnego ds. gospodarki leśnej.

Janusz Zaleski powrócił do Dyrekcji Generalnej Lasów PaństwowychJanusz Zaleski powrócił do Dyrekcji Generalnej Lasów PaństwowychFot. Lasy Państwowe

Janusz Zaleski jest absolwentem Wydziału Leśnego SGGW i SGPiS - obecnie SGH. W latach 1980-1990 był kolejno adiunktem, nadleśniczym terenowym i zastępcą nadleśniczego w Nadleśnictwie Dwukoły. Od 1990 do 2001 roku był nadleśniczym Nadleśnictwa Orneta, a od 2001 do 2006 roku zastępcą dyrektora generalnego Lasów Państwowych. W latach 2006-2007 był dyrektorem Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych, członkiem Państwowej Rady Ochrony Przyrody. Od 2007 roku pełnił funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Środowiska, a Głównego Konserwatora Przyrody - od 2009 roku.

Wiesław Krzewina, dotychczasowy Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Gospodarki leśnej, objął nowo utworzone stanowisko Zastępcy Dyrektora Generalnego ds. Strategii, Organizacji i Rozwoju. Poprzednią funkcję Krzewina pełnił 6 tygodni.

Nowe stanowisko to efekt zarządzenie Dyrektor Generalny LP z 19 maja b.r, które zmieniło strukturę organizacyjną Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych. Jak poinformowała nas Anna Malinowska, Rzecznik Prasowy LP:"Zmiana struktury organizacyjnej DGLP wynika z potrzeb związanych z wdrażaniem strategii Lasów Państwowych. Spodziewany efekt to usprawnienie pracy biura DGLP.

 

Janusz Zaleski powrócił do Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych (Zdjęcia: 2)

Janusz Zaleski powrócił do Dyrekcji Generalnej Lasów PaństwowychNowy schemat organizacyjny DGLP

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz