/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
KADRY

Maria Florczuk dołączyła do zarządu Forte

Fabryki Mebli FORTE

Autor: oprac.pks
Źródło: Fabryki Mebli FORTE
Data: 2014-05-09


Maria Florczuk została członkiem zarządu Fabryk Mebli Forte SA.

Fot. Fabryki Mebli FORTE

Maria Florczuk jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunku Zarządzanie i Marketing. Ukończyła również Podyplomowe Studia Managerów Zakupów w Szkole Głównej Handlowej. Uczestniczyła także w licznych szkoleniach z zakresu zarządzania i optymalizacji procesów zakupowych oraz w szkoleniach menedżerskich.

Od kwietnia 2005r. była zatrudniona w Fabryk Mebli Forte SA na stanowisku specjalisty ds. importu, odpowiadając m.in. za zbudowanie łańcucha dostaw z Azji. W latach 2008-2009 zajmowała także stanowisko specjalisty ds. zakupów i była odpowiedzialna w szczególności za prowadzenie zakupów w kategorii okucia dla wszystkich zakładów produkcyjnych spółki. 

Począwszy od stycznia 2010r. Maria Florczuk pełni w FM Forte funkcję Dyrektora Biura Zakupów, odpowiadając za zarządzanie centralną polityką zakupową spółki, opracowanie oraz wdrażanie jej strategii zakupowej zgodnie z polityką korporacyjną i wymogami rynków lokalnych. Maria Florczuk odpowiada m.in. za optymalizację kosztów, nadzoruje i koordynuje projekty zakupowe, jest także autorem innowacyjnych projektów oszczędnościowych w obszarze procesów zakupowych i zarządzania zapasami.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz