/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
TARGI BRANŻOWE

AMiA stawia na rozwój

Autor:
Źródło: Demuth Expo
Data: 2014-04-30


Ponad czterdziestu wystawców wzięło udział w Targach Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMiA, które odbyły się w Arenie Ostróda w dniach 8-10 kwietnia 2014r.

Targi AMiATargi AMiAFot. Drewno.pl

Pierwsza edycja targów jako samodzielnego wydarzenia zgromadziła znane i cenione marki, które pokazały nowości oraz sprawdzone produkty ze świata maszyn, narzędzi oraz komponentów do produkcji mebli. Wśród wystawców znalazły się takie firmy jak: TECH-FA A. Łodyga, REMA, IMAC, Penny Gondek, NEDCON, Schelling, Nestro, Schuko, Logosol, Jowat, PRINZ POLSKA, Nawara Serwis, CEHPOL POZNAŃ SP Z O. O., W-irex, Allcomp, TopSolution i Lignuma.

W trakcie trzech targowych dni Arenę Ostróda odwiedziło prawie dwa tysiące zwiedzających. Goście z całej Polski chętnie brali udział w spotkaniach biznesowych i nawiązywali nowe kontakty z wystawcami. Obecni byli: dyrektorzy i prezesi firm, szefowie działów marketingu, kierownicy i właściciele sklepów oraz dyrektorzy pionów produkcyjnych. Dzięki ścisłej współpracy z partnerami ze Wschodu w gronie gości obecni byli także profesjonalni kupujący z Obwodu Kaliningradzkiego. 

-Po raz pierwszy targi AMIA nie odbywały się, jako impreza towarzysząca Międzynarodowym Targom Meblowym i uważamy, że było to udane posunięcie. Wystawcy są zadowoleni z nowych kontaktów, które udało im się nawiązać - mówi Robert Mieldziuk, Manager Projektu AMIA, MTM oraz INSIDE. -Jesteśmy przekonani, że z roku na rok targi AMIA będą się rozwijać.

Wystawcy potwierdzają, że mimo mniejszej od spodziewanej ilości osób zwiedzających targi, prowadzone rozmowy były wyjątkowo konkretne.

W trakcie targów przyznano nagrody Expo Awards. Jury wyróżniło trzy firmy w kategorii „Produkt Targów”: 

- NAWARA SERWIS za urządzenie filtrujące powietrze w systemie podciśnieniowym, 

- CEHPOL POZNAŃ SP Z O. O. za okleinarkę Cehisa Compact oraz 

- HMT Sait za tarcze ścierne SITLAM.

Organizatorzy już planują kolejną edycję wiosną 2015r. Ale wcześniej zapraszają branżystów na 41. edycję Międzynarodowych Targów Meblowych, które odbędą się w dniach 2-5 września 2014r.

Wyjątkowy obiekt w wyjątkowym miejscu

Targi AMIA odbyły się w nowoczesnym Centrum Targowo – Konferencyjnym Warmii i Mazur – Arena Ostróda. Obiekt dysponuje ponad 27 000 m kw. powierzchni przeznaczonej na organizację targów, kongresów, konferencji oraz różnego typu eventów. Sześć komfortowych sal konferencyjnych i liczne możliwości aranżacji przestrzeni pozwalają na zorganizowanie konferencji liczącej od kilkunastu do nawet 1200 uczestników. Goście mają do dyspozycji darmowy parking liczący 1200 miejsc, a także restaurację mogącą pomieścić nawet 800 osób. Nowo powstały obiekt wystawienniczy położony jest w otoczeniu mazurskich jezior i hoteli o wysokim standardzie. Aktualnie trwa rozbudowa obiektu, dlatego w przyszłym roku będziemy mogli zaprosić Państwa do największego w Polsce Wschodniej centrum targowo-konferencyjnego, które udostępniać będzie ponad 50.000 m kw. powierzchni. Rozbudowa umożliwi organizowanie nowych imprez targowych na najwyższym poziomie.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Bez sensu

Bez sensu jest rozdrabnianie imprez targowych na siłę. Tylko po to, żeby były. "Targi", które można zobaczyć w 3 minuty no może 5...
Skoro organizator nie może zapełnić jednej hali wystawcami, czy nie lepiej zrobić z szacunku dla wystawców i zwiedzających jedną imprezę AMIA i MTM w jednym czasie?

Zdziś [1]Odpowiedz na ten komentarz2014-04-30 20:56:56

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA