/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

AMIA już w przyszłym tygodniu!

Autor: Przemysław Korzeniowski
Źródło: Demuth Arena
Data: 2014-04-04


Nowości ze świata maszyn, narzędzi oraz komponentów do produkcji mebli zaprezentują wystawcy podczas zbliżających się Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA. Udział w wydarzeniu potwierdziło już ponad 40 wystawców, a wśród nich znaczące firmy w branży jak: IMAC, REMA, Penny Gondek, Schelling, Nestro, Schuko, Logosol, Jowat, Nawara Serwis, Cehpol, W-irex, Allcomp, TopSolution i Lignuma.

AMIA już za tydzień!AMIA już za tydzień!Fot. demuth_arena.png

- Inicjatywa stworzenia targów skierowanych do producentów mebli ma istotne poparcie wśród przedstawicieli tej gałęzi przemysłu - mówi Robert Mieldziuk, Manager Projektu.

Wśród polskich i zagranicznych wystawców targów AMIA znajdą się producenci oraz dostawcy: maszyn i urządzeń do obróbki drewna i produkcji mebli, komponentów, półfabrykatów, elementów wykończeniowych, oprogramowania do projektowania mebli, sprzętu i urządzeń do pakowania mebli, surowców do produkcji mebli, wyrobów chemicznych, tj. kleje, lakiery.

Targi AMIA to nie tylko możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale również szansa na pogłębienie i zdobycie wiedzy. Organizatorzy zapowiadają wykłady dla wystawców i wszystkich odwiedzających, które poprowadzi Piotr Domański z Akademii Technologii. Ekspert przybliży tematykę systemów zarządzania podczas wykładów pt. "Polskie i zagraniczne systemy zarządzania produkcją w zakładach meblarskich", a także "Przystosowanie maszyn i urządzeń do współpracy z systemami zarządzania produkcją".

Natomiast Piotr Kuboszek z firmy NeronIT poprowadzi prelekcje na temat  "Wykorzystania aplikacji internetowych dla zwiększenia efektywności produkcji i świadczenia usług meblarskich" oraz "Neron Produkcja 3D, jako kompleksowe rozwiązanie dla produkcji jednostkowej i krótkoseryjnej".

Dodatkowo podczas wszystkich dni targowych będzie można wziąć udział w pokazie wózków widłowych zorganizowanym przez firmę Toolmex - Truck.

Targi AMIA potrwają od 8. do 10. kwietnia. Warto podkreślić, że wydarzenie odbywać się będzie w wyjątkowym obiekcie - Arenie Ostróda. Centrum Targowo-Konferencyjnym, które jest największym tego typu obiektem targowym w regionie. Arena Ostróda znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dróg krajowych S7, DK nr 15 i DK nr 16. A dojazd z lotnisk w Warszawie czy Gdańsku zajmuje zaledwie kilka godzin.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej www.AmiaOstroda.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA